Wpis z mikrobloga

#got #graotron #gameofthrones

Dance zaczyna odpierdzielać, a wiecie dlaczego?

Bo baba bez bolca dostaje #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No popatrzcie: od dłuższego czasu podróżuje z samymi "dick off'ami" albo dzikusami. Towarzyszy jej karzeł, pani tłumacz, armia nieskalanych bez niczego w spodniach, oraz łysy bez jajek, a jedyny koleś który chciałby przebolcować Matkę Smoków, jest od niej w cholerę daleko, zarażony hardkorową wersją ospy. Nie ma kto jej porządnie zaspokoić, więc jak przybywa Jon, do tego król Północy, to naszej Niespalonej włącza się radar testosteronu i zaczyna domagać się atencji, jakiegoś klękania i wierności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im dłużej przebywa w jego obecności, tym bardziej dostaje szału macicy. Nawet w jaskini kazała mu klękać (w wiadomych celach ( ͡ ͜ʖ ͡) ), a do niego dalej jak grochem o ścianę, więc wsiada na tego swojego smoka i leci z dzikusami, którzy też świetnie mogą przedstawiać co się dzieje w jej głowie, trochę rozładować napięcie i pospalać wozy z zapasami zamiast ludzi, bo taka nieprzebolcowana kobieta przecież nie wie co robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc tylko konar Jona Snowa może uratować tutaj sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Pobierz
źródło: comment_zutMlkHsfwqitu6kQrcqt6A7HWAcPKer.jpg
  • 29
Jon jest fire walker (martin potwierdzil,ze sa inn rodzaje walkerow niz tylko white walker), u wskrzeszonych w GoT serce nie pompuje krwi, konar uwiadl.


@fermentka: Na początku sezonu dostałem zestaw spoilerów do każdego odcinka. Dotąd wszystkie się spełniają, min takie jak śmierć Olenny przez truciznę, wyleczenie Joraha czy zranienie smoka. Jednym ze spoilerów były segzy z Danką.
Ogólnie to czcijcie mnie, władcę spoilerów. Zostałem spaczony a teraz mogę spaczyć Was.
@fermentka Rozbieżności między serialem, a książką są na tyle ogromne, że na pewno nie przedstawią Snowa tak jak mówisz, musiano by poświęcić prostej widowni kupe czasu na wytłumaczenie "dlaczego tak" , dlatego uważam, że konar z północy zapłonie xD
@fermentka: Fakt, martin tak powiedzial. Ale to jedna z wiekszych glupot jakie mogl powiedziec. Czlowiek ktorego serce nie bije, nie moze myslec - co akurat u zmarlych za murem sie sprawdza. A nie koniecznie w stosunku do dondariona czy snowa. Tamci tez watpie zeby cos jedli, ci i owszem jedza. Podobnie z ranami, gdyby krew w ich zylach stala, nie byliby zdolni do regeneracji(a w serialu Jonowi tylko blizny zostaly). No