Wpis z mikrobloga

@Akayari: jasne, że możesz, ale come on, co jest nie tak z tymi brwiami? prawda, nie są super naturalne, ale na pewno nie są przerysowane ani jak jebnięte markerem. sama takich nie noszę, wolę delikatniejsze
@Akayari ten makijaż jest poprawny. Rozumiem jak ktoś czepia się kresek zamiast brwi albo niewiadomo czego ale ten jest poprawny. To że tobie się nie podoba nie znaczy że to jest #!$%@? ;) są ładnie wycieniowane, może za bardzo maja idealny kształt ale jeżeli komuś to odpowiada to czemu nie
@brak: Rozumiem, że masz podobne, skoro tak mnie atakujesz c:

Po prostu moim zdaniem, co powtarzam.. moim wyglądają super nienaturalnie, jak jakaś nalepka.
Być może to kwestia jasnego cienia nałożonego pod dolną linią brwi, nie wiem. Ewidentnie po prostu wygląda to jak z kreskówki. A panuje teraz taka moda i po prostu mi się ona nie podoba :D
@zawszezapominamhasla to jedna z glupszych rzeczy jakie przeczytałem. Owszem, każdy ma prawo zrobić coś głupiego że swoim wyglądem, jak również każdy ma prawo to skomentować i wyszydzić. Zwłaszcza z czymś takim jak uroda, gdzie dba się o nią dla uwagi innych. Zwłaszcza w internecie który zasadniczo jest od tego by komentować.
@Akayari: Mnie też się takie nie podobają :< Jak dla mnie makijaż brwi powinien wypełnić ewentualne braki kiedy brwi są za rzadkie i je wystylizować, żeby włoski się ładnie układały. No ale wydaje mi się, że ten trend powstał stąd, że rzadkie brwi mega trudno jest pomalować, żeby wyglądały naturalnie. Więc laski wolą zrobić sobie takie krechy bo jest szybciej i prościej. Ale każdy ma inny gust, wiadomo i każdemu inny