Wpis z mikrobloga

@wywijas: Koniecznie chcesz abonament? Jeśli nie to może weź na kartę w a2mobile. No limit rozmowy, sms i internet (do 5 GB LTE, potem do 10GB - 3Mb/s i tak dalej) za 19,90 zł.
@wywijas weź po prostu coś na kartę w każdej sieci za 25-30 zl masz nielimitowane rozmowy/sms i przynajmniej 6/10 GB. Ostatnio Orange w tej cenie daje 50GB. Co do brania abo z telefonem to nie łudź się, że szybko sprzedasz. T-Mobile blokuje niespłacone telefony i ludzie boją się kupować.
@wywijas: jeszcze sprawdź a2mobile, też mają ostatnio fajną ofertę
https://a2mobile.pl/
na stronie głównej konfigutujesz pakiet i wiesz jak by to wyglądało, a darmowy internet działa tak, że

0-5 GB - brak ograniczeń;
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

w razie czego za 5zł się ściąga ograniczenie

Tyle wiem, bo sam nie korzystam, ale oferta wydaje
@manikcs: Plush Abo - 25zł brutto, a jak wchodze w pliki do pobrania i regulamin, który wchodzi w zycie od 21.08 to mam napisane 99zł. ja czegos nie rozumiem, czy oni tez tak pisza jak kazdy?
@Ganicjusz: interesuje mnie nawigacja online, sluchanie w aucie muzyki z telefonu (moze byc youtube), fb i messeneger :P wiem, ze starczyloby na to i 5gb neta, ale przezorny zawsze ubezpieczony, wiec im lepiej tym wiecej :)
@wywijas: Zachęcamy do skorzystania z oferty Plusha :) W ofercie na kartę w taryfie Nowy Plush za 25 zł jest Internet (10 GB), rozmowy (w tym na stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu oraz bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp. Jest dostępna również oferta abonamentowa na czas nieokreślony, gdzie jest 10 GB, rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB,
@wywijas: Jest to regulamin podstawowy oferty nieuwzględniającej ofert promocyjnych. Oznacza to, iż nie zostały uwzględnione oferty nielimitowanych rozmów, SMS/MMS czy transmisji danych, które otrzymujesz w swojej ofercie ABOnamentowej, a standardowe opłaty za poszczególne usługi.