Wpis z mikrobloga

@kuuuba777: NA bank coś w Lublinie jest. Browar w Grodzisku sprzedaje się po normickich miejscówkach typu Żabka. Najpierw to może zobacz jakie piwa są w tym stylu a potem ich szukaj.
@kuuuba777:
Witam Pana, w Intermarche/Tesco + innych, jest bardzo często sprzedawane Grodziskie z Grodziska (4 rodzaje). Duży wybór piw jest w Tesco.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
@Kolsky:
Witam Pana, z tego co wiem, to Żabka kiedyś sprzedawała Grodzickie, ale się wycofali, na 15 wizyt w różnych Żabkach, ani razu nie widziałem Grodziskiego.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
@kuuuba777:
W głębi duszy jestem śmieszkiem( ͡° ʖ̯ ͡°), posiadam chore tagi i chory MikroBlog.
A taki poważny ton, no cóż, jesteśmy na śmiesznym portalu, jednakże zwrot Pan/Pani jest używany, z szacunku do drugiej osoby .
Niechaj zdrowe tagi i zdrowy MirkoBlog będą z Panem.
@kuuuba777 Piwo z grodziska w Auchan Kraków jest :D
Szukaj po sklepach z alkoholami, z tych co kojarzę to jest jeszcze Piwo Grodziskie z Pinty, Dębowa Panienka z Browaru Dukla
@kuuuba777: warto skorzystać z Piwnej Mapy Lublina gdzie masz zaznaczone m.in. wszystkie sklepy godne uwagi:

http://piwnylublin.pl/mapa/

Co do grodziskich to jakiś nieurodzaj jest w tym sezonie (sama czekałam jak #!$%@? do lata, żeby browary zalały nas swoimi szalonymi wariacjami tego stylu a tu klops - wszyscy uderzyli w sour ale i berliner weissery). Piwo z Grodziska kupowałam wczoraj w Tesco (więc jeszcze powinno być), warto popytać w specjalistycznych sklepach o 'Viva