Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie mam problem z mamą. Ma około 50 lat i dorwała się do internetu a szczególnie YouTube.

W skrócie:


Zaczęło się tradycyjnie od #teoriespiskowe , a od pół roku znalazła niejaką Gracjane NA youtube

Ciężko jednym słowem opisać o czym ta zjarana baba mówi, ale ogólnie wszystko kręci się wokół : "czipów", naukowców otwierających portale i jakaś zła energia na ziemię wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°), cytat: "sprawdziliśmy w bazie, na Jowiszu nie ma królów".

Może to i był błąd, ale póki sobie oglądała to niech sobie ogląda. Niedawno okazało się, że zapłaciła 500 zł za "oczyszczenie". Potem taki filmik z oczyszczenia jest na YT. Jak to wygląda w skrócie? Gracjana sobie wymyśla, że ma kolegów z innych światów i usuwają jakieś robale i "czipy" z duszy.

Tak czy inaczej wszyscy tam są niezłe zjarani.

Kilka dni temu okazało się, że mama znów zapłaciła 500 zł za oczyszczenie. Tym razem mnie. Bez mojej zgody i po kryjomu wysłała jej moje zdjęcie (pewnie konieczne w tych "rytuałach").

No i tego już za dużo. Nie mam pomysłu co zrobić.

Wiem że mama myślała nawet nad kotem do Hiszpanii do "kliniki Gracjany" tylko podobno terminy od października i dalej nie wiem co tam ustaliła. Koszt? Skromne 4000 zł.
Wspomnę, że mama pracuje za 2000 miesięcznie jako zwykły sprzedawca.

Zwykłą rozmowa nie pomaga, kończy się kłótnia.

Nie wiem nawet jak otagować

#psychologia #pomocy #oszukujo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 21
OP: @czarnyivan @RocketQueen będzie afera. Nie przejdzie. Zresztą nauczyłem ją z tel udostępniać.

@trejn to już dawno przerabiała

@Aditor @4rchibald Kiedyś wierzyła, Wiecie całe ściany w obrazach #pdk teraz jej się przestawiło wszystko i ostatnio mówiła nawet coś o wypisaniu się z kościoła. No i oczywiście dochodzą filmiki na YT w stylu "Kościół i rytuały na dzieciach"

Nie wiem co robić. takie kanały powinny być usuwane z miejsca, a matce od
@AnonimoweMirkoWyznania: poszukaj w necie negatywnych opinii na temat tej "wrozbitki" i sprobuj to Mamie podrzucic. Jak nie znajdziesz nic przekonywujacego to zostaja Ci tworzenie anonimowych wpisow jak to po "oczyszczaniu" komus zaczelo sie psuc zdrowie i relacje z rodzina (chyba jej na Tobie zalezy). Generalnie wydzwiek powinien byc taki ze jest to czarna magia, od ktorej trzeba sie trzymac z daleka... powinno zadzialac ( ͡° ͜ʖ ͡°)