Wpis z mikrobloga

@GlassOfSugar: @Pan_Mirek: Chodziło mi o zgranie paru większych plików na te dyski, nie będę ich używał cały czas podłączonych pod komputer. Swoją drogą mam też dysk z dekodera cyfrowego polsatu i gdybym za około 35zł go odblokował to może byłaby to bardziej sensowna alternatywa.
@kidi1: popatrzyłem na ceny wybranych stacji dokujących i jednak w kwestii opłacalności ten pomysł niestety odpada. Czy te zabawki powyżej do czegoś się nadadzą? Tak jak pisałem, chodzi tylko o zgranie plików i tyle. Bo za cenę dobrej stacji mam nowy i pojemny dysk twardy/przenośny.
@Koagulant95 zamiast wydać pare groszy zawracasz gitare innym, cudu oczekujesz? Idź do kogoś kto ma IDE i podłącz ten dysk, zrzuć te dane na pena i nie zawracaj dupy pytaniami typu mam wydać 20 zł czy 22zł, co się lepiej opłaca? Naprawdę taki nieporadny jesteś, żeby z takimi blachostkami pisać w internetach? Liczysz na to, że ktoś ci przez wykop te dane zrzuci i zaoszczedzisz 20 zł?
@kaganiec_oswiaty: Co ma do tego reszta wrzutek? Gościu zadał pytanie i jednocześnie podał dwa najprostsze rozwiązania i oczekuje, że ktoś mu doradzi, czy ma wydać 8 zł na kontroler czy 30 zł na adapter, gdzie efekt jest ten sam. Oczywiście rozwiązań jest masa, ale dwa najprostsze już sam autor postu zna, tylko nie wie co mu się bardziej opłaca, wydać 8 zł czy 30, a może za darmo się uda? Może