Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu z ładnymi dziewczynami jest łatwiej o seks i o relacje?
Większość poniżej 6/10 to takie żeńskie spierdoxy. Sam nie jestem jakimś alvaro i samcem alfa co przeruchał pół miasta. Jestem raczej normalny w tych sprawach 22 lata, 7 partnerek seksualnych, (5 z nich jest modelkami, 2 poznałem na tinderze 8/10). Polecam właśnie podrywanie tych bardzo ładnych bo często są znudzone obrzydliwymi samcami alfa i jak podejdzie do niej chłopak i opowie jak przechodził Might and Magic VII: For Blood and Honor to będzie miała mokro między nogami bo jest to dla niej abstrakcja i coś czego się nie spodziewa. Albo raz poszedłem z modelką 10/10 karmić kaczki w zimę i była tak szczęśliwa że byliśmy w fwb przez 2 lata (pokłóciliśmy się XD).
#wygryw #przegryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czemu z ładnymi dziewczynami jest ł...

źródło: comment_Rvr1nshngw8m5Z45FB1Hqucoa1EfbJzQ.jpg

Pobierz
  • 51
7 partnerek seksualnych, (5 z nich jest modelkami, 2 poznałem na tinderze 8/10)


@AnonimoweMirkoWyznania: aha. Ale wiesz, że konto na instagramie nie czyni z Karynki modelki? No i 2/10 bo odpisałem, ale zarzutka bardzo niskiej jakości, nawet na tle tego, co ma tu miejsce od dawna już w kwestiach damsko-męskich.