Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorszym uczuciem na świecie? Niemoc. Na twojej drodze staje pies. Dowiadujesz się, że ma 15 lat. Nie ma chipa. Dowiadujesz się, że przez tyle lat była maszynką do robienia kasy( była potrzebna tylko po to by wydać rasowe potomstwo) Psina ma zmiany rakowe, nie ma zębów. Ropieją jej oczy. Pazury wybijają się w poduszki. Nikt jej nie szuka. Jest nadzwyczaj wesoła jak na swój stan. Nagle przestaje jeść, pić. Sika pod siebie. Wymiotuje. Codzienne wizyty u weterynarza nic nie dają. Psina piszczy, wyje. Nic nie mozesz zrobić. Potem nie potrafi sama wstać. Już nie wyje, nie piszczy. Patrzy. Patrzy wzrokiem pełnym cierpienia, a ty nic nie możesz zrobić. Próbujesz poić ją przez strzykawkę. Próbujesz pomóc. Nic. Teraz siedzisz i patrzysz. Ona też patrzy. I razem tak siedzicie w ciszy i zegnacie się ze sobą mimo,że znacie się dopiero tydzień. To jest Lusia i właśnie muszę się z nią pożegnać...#pokazpsa #feels #smutnojakos #psy
marmoladie - Wiecie co jest najgorszym uczuciem na świecie? Niemoc. Na twojej drodze ...

źródło: comment_RSKaEnnqjsC7AtIUsbaKoEk3ZbBnV08Q.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@marmoladie: ech najgorzej, znam to zbyt dobrze :( tylko ja musiałam patrzeć jak mój psiak, którego miałam od gówniaka walczy z chłoniakiem, nosić go dzień w dzień do weterynarza, bo sam już nie dał rady chodzić (,)
  • Odpowiedz
@marmoladie: mojej mamie taka trauma została po poprzednim psie, bo to niestety częściowo z jej winy było (wpadł kiedyś podczas spaceru pod traktor śnieżny i potem cierpiał na różne bóle reumatyczne i jego choroby były następstwem tego wypadku :(( ), że już nawet rybek nie chce ani nic :// zwierzątka fajnie mieć póki są zdrowe i wesołe, a jak się zaczną problemy, to boli serduszko
  • Odpowiedz