Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
-Bądź mirkiem 25lvl
-Bądź przystojny, całkiem niegłupi, ciekawa osobowość, z dobrą pracą, autem, mieszkaniem itp.
-Miej całkiem spore powodzenie u mirabelek
-Bądź leniwym #!$%@? któremu nic się nie chce
-Spotkaj dziewczynę, zakochaj się (chyba), bądź w związku
-Dziewczyna chce Cie zmienić ale Ty tęsknisz za leżeniem do południa i graniem w gry
-Zerwij z nią po 3 miesiącach bo potrzebujesz wolności
-Po trzech miesiącach zatęsknij za bliskością drugiej osoby
-Znajdź kolejną naiwną która myśli, że Cie zemini

I tutaj moje pytanie, co jest ze mną nie tak? Nie potrafię, nie chcę się zmieniać a każda kolejna różowa tego ode mnie oczekuje...

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zwiazki #przegryw #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 20
@Sweet_acc_pr0sa: nie każda laska chce zmienić faceta..
bo jeśli jeden dłubie w nosie a drugi prasuje i składa w kostkę swoje gacie, to w tym pierwszym jednak chciałabym coś zmienić, a z prasowania mogłabym jeszcze skorzystać xD
poza tym różowy tylko i wyłącznie do bzikania nie zapewni mu bliskości a jedynie euforię, którą za chwilę opadnie - dosłownie i w przenośni xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Młody jesteś jak i ja z resztą też, jeszcze nie jedna mirabelka cię będzie chciała tym bardziej że niektóre kobitki uwielbiają się brać za facetów którzy nadają się do zmiany w ich rozumieniu na lepsze tylko nie zastanawiają się czy ty tego chcesz ot taki egoizm części kobiet, myślą że jak chcesz jej to uszczęśliwi cię bycie jej ideałem o ile dobrze to ująłem z resztą ludzie tutaj szybko zweryfikują
OP: @Sweet_acc_pr0sa: jak mi już ręka nie starcza zakładam tindera i zawsze jakaś się znajdzie, problem jest w tym że to nie wystarcza, tak jak napisała @Zuzan_ .
@Jem_widelcem: na to liczę, że w końcu znajdę kogoś odpowiedniego ale coraz częściej myślę, że będę tak czekać czekać i nagle okaże się, że będę 35+ i ciągle sam
@arcxa: też tak myślałem dwa lata temu, a teraz chciałbym jakiejś
@AnonimoweMirkoWyznania: " co jest ze mną nie tak? Nie potrafię, nie chcę się zmieniać "
Myślą, że chcesz założyć rodzinę, ale jesteś dla nich świetną partią i walczą (zmiana) do upadłego. Uważaj, bo zechcą Cię złapać na ciąże (są na forach porady jak wrobić faceta łącznie z lodem do końca, biegiem do łazienki, wypluciem na palce i wkładaniem do...).
Dobra rada - weź kogoś na pokój (jak masz dwa) i udawaj,
@AnonimoweMirkoWyznania: No to widzisz nie bez powodu się przyrównałem do ciebie bo tkwię w identycznej sytuacji tylko bardziej skomplikowanej, jestem 5 lat młodszy ale czuję potrzebę ustabilizowania się i nigdzie nie widzę nikogo kto mógł by być ze mną, spełnić moje wygórowane wymagania które zawierają się w tym żeby kobietka podobała mi się i śmiała, energiczna, zamiast takich cipek miękkich które tylko potrafią robić to co im powiesz, a zamiast tego
@AnonimoweMirkoWyznania: do +35 to Ci jeszcze trochę brakuje, więc nie parz pod tym względem tak daleko w przyszłość.
moim skromnym zdaniem, to chęć posiadania różowego trochę zobowiązuje Cię do wykazania jakichkolwiek zmian/chęci od samego siebie. Sam fakt, że masz ogarnięty łepek, pracę samochód i mieszkanie niczego nie zmienia w Twojej sytuacji, a na pewno nie upoważnia Cię do bycia jak sam to nazwałeś "leniwym #!$%@? któremu nic się nie chce", bo
@AnonimoweMirkoWyznania: jak wy to robicie? Podobny wiek, rok starszy, nigdy nie miałem dziewczyny, więcej nigdy nie miałem kobiety która byłaby mną zainteresowana, całe życie sam. Na tinderze w dużym mieście po 2 miesiącach mam 12 par, z czego połowa nie odpisała, a druga połowa, to szkoda gadać. Przewijał em wszystko. Jak to jest że ktoś rodzi się z taki a nie innym zestawem cech fizycznych i ma #!$%@? na całe życie