Wpis z mikrobloga

@liqui6: Ja mam teorię, że NK go wysłał dla "picu". Zauważmy, że uratował Brana potem Jona... no siema akurat byłem w pogotowiu jak zadzwoniliście na 112. Ktoś musi nim kierować i szczerze nie wydaje mi się, żeby to były dzieci lasu. To musi być NK albo z jakiegoś powodu NK nie chce śmierci Jona, przecież mógł do niej doprowadzić z łatwością, a mam wrażenie, że Jon został wskrzeszony drugi raz, tym
@Veezen: Opcjonalne wytłumaczenie to fakt, że Benjen pojawia się znikąd jak coś grozi Starkowi, NK jest głupszy od zombiaków, które prowadzi bo już dwa razy Starkowie mu #!$%@? sprzed nosa. No i na dokładkę Jon jest #!$%@? Bear Gryllsem, wyskakuje sobie z przerębla do którego wpadł razem z kilkoma trupami i potem galopuje sobie casualowo na mur zupełnie nieniepokojony. Co z tego, że Inni też mają konie. Jego widocznie był szybszy
@Florent chciałbym jednak wiedzieć czemu Bran to robi. Może jego celem jest to aby to właśnie Jona nakierować na koronę? W końcu według pewnej teorii która w sumie już została potwierdzona jest prawowitym władcą.
@Florent: ciekawe jest to, że jego ruchy są przyspieszone w porównaniu do reszty walczących - sceny walki zwykle nagrywa się w zwolnionym tempie i później lekko przyspiesza, tutaj się nie zsynchronizowali?