Wpis z mikrobloga

@mardory: stara. Ale mam dosyć budowania alternatywnych rzeczywistości. Moda na duże tyłki zaczęła się od Kim Kardashian, która ma implanty, połowa latynosek ma implanty w dupie, wszystkie gwiazdy typu Nicki Minaj - implanty w dupie. Są takie co nawet giną przez te implanty, ale nie, laskom się wmawia, że wyrobią dużą dupę na siłowni. Taki #!$%@?, genetyki się nie zmieni. Można trochę wyćwiczyć, ujędrnić, ale nic to nie da jak nie
@SillySweet: Mięśnie pośladków są dość spore i jeżeli będziemy je dobrze ćwiczyć to tyłek na pewno nie będzie płaski. Sam zresztą zaczynam uważać na angażowanie pośladków bo zaczynają za bardzo odstawać od pleców...
Btw większości facetów nie jarają tyłki pokroju Kim Kardashian czy Nicki Minaj i nie o takich tyłkach marzą faceci narzekający na płaskodupie dziewczyn
@czup: to pokaż mi kogoś kto miał płaski tyłek, a później naturalnie mu urósł dzięki ćwiczeniom? Pokaż mi taki realny przykład? Gdzie ktoś robił zdjęcia miesiąc po miesiącu i widać, że zmiana jest wypracowana, a nie nagła?