Wpis z mikrobloga

Jaki telewizor 40-43 cale do 2500zł do ps4? Byłem przekonany na jakiegoś samsunga, ale gdy wczoraj poogladalem w sklepie zwrocilamoja uwage "ciemność" obrazu porownujac do Sony. Za to w tej cenie nie znajde 4k Sony. Pytanie czy w ogole warto isc w 4k w tej wielkosci matrycy, czy moze kupic soniaka z full hd. Co radzicie? #ps4 #telewizory #rtv #agd #elektronika
  • 17
Ja ze swojej strony polecam lg49UH6507 kupilem ostatnio za 2499 (wersja 43 cale tez dostepna).
Kupilem ostatnio i jestem zachwycony. Obraz jest ekstra, smart tv dziala bardzo sprawnie, dodatkowo w zestawie byl pilot magic ktory dziala troche jak myszka - rewelka.
Podobno ten tv nie ma pelnych 4k podobno czern moglaby byc czerniejsza ale ja naprawde jestem zadowolony i polecam.
@blinxdxb: Wszystko zależy od modelu. Serie Androidowe 2015 miały kiepski, w 2016 było już dobrze, a na testy 2017 wciąż czekamy. LG też w 2016 miało fatalne wyniki, a w 2017 przebijają Samsungi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fordern: no to super. Ja kibicowałem sony, ale mam chyba ich ostatni dobry tv (z matryca VA I full matrix back light ). Obecne wypusty to według mnie tragedia. Czekam na 75+ OLED i za kilka lat zmienię. Póki co max to..chyba 65 a dla mnie trochę jednak za małe
@fordern: no ja mam 85 (dokladniej to x8500c) właśnie, ale wersję sprzed 2 lat a rok temu był biedacki IPS w następcy mojego modelu (zniknęło też 3d i parę innych funkcji), do tego aluminiowa obudowę zastąpili plastikiem. No i edge Lighting to największa tragedia z light bleeding...
@fordern: wiesz najgorsze że ja kupiłem ten nowszy model (8500d) a czytałem review o c właśnie. Myslalem, że nowszy lepszy i kupiłem w ciemno. Byłem tak zażenowany jakością (telewizor za 20k...) że oddałem. Na szczęście mieli na stanie poprzednia wersję. Najgorsze jest też to, że oba kosztowały tyle samo. Sony zrobiło z ludzi debili oferując coś o wiele gorszego w tej samej cenie. A co do OLED 77 to pewnie jakas