Wpis z mikrobloga

Proszę o wycenę roweru. Niestety chyba czas przesiąść się na 29, gdyż nie wykorzystuję potencjału tego bajka.
Rower złożony na ramie Bullsa (posiadam drugi przedni trójkąt w identycznym rozmiarze na podmiankę jakby kogoś poniosło). Pike po prawdziwym serwisie na początku sezonu (zrobione uszczelki, oleje itp). Koła Dartmoora w idealnym stanie (przód nowy z małym przebiegiem, tył po serwisie). Opony do dogadania, mam kilka kompletów w świetnym stanie. Kokpit kiera Reverse 790, mostek Gap, gripy Odi Rogue. Damper Fox RPL (kupiony niedawno, w pełni sprawny, tłok w idealnym stanie jednak dla spokoju ducha można mu zrobić serwis.) Napęd Deore. Sezon temu zmieniana kaseta na SunRace, kółeczka w przerzutce CNC, blat XT. Hample SLX-żylety na metalikach. Przód HS1 200mm, tył xt 180. W ramie robione łożyska sezon temu. Do niczego nie można sie przyczepić. Jedyne co można zrobić to serwis dampera. Proszę o rzetelną wycenę #rower
Pobierz dofrytekkucharek - Proszę o wycenę roweru. Niestety chyba czas przesiąść się na 29, g...
źródło: comment_i0kF4j8o2MLhaaq23Hkl8c35qZmwMYUi.jpg
  • 13
Proszę o rzetelną wycenę


@dofrytekkucharek: Takowa kosztuje.
Wystaw na aukcję BCM i się dowiesz ile był warty. Ktoś robiący fikołki może dać więcej niż ktoś zwykłego wzrostu. Ja mam tylko 180 cm i bym go nie kupił nawet za bardzo atrakcyjną cenę, chyba że z góry miałbym na niego kupca gotowego zapłacić więcej. :]
@dofrytekkucharek: też tyle ważę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Miałem deore M615, potem SLXy (nie pamietam symbolu), a w nowym rowerze mam XT - M8000 - i dopiero tutaj jest baardzo fajnie, choć przez mniejszą tarczę - nie jest zajebiście :D
XT - M8000 - i dopiero tutaj jest baardzo fajnie,


@Talarkowy: SLX m675 to identyczna konstrukcja z poprzednimi XT m785, których Shimano w większości opinii udało się po prostu nie #!$%@?ć wypuszczając nowe m8000. Nie są mocniejsze tylko ładniejsze.
@dofrytekkucharek: stary powiem Ci tak. Ja na 26', 27,5' oraz 29' robię baaaardzo podobne czasy i uważam, że zmiana tylko i wyłącznie z powodu "chcę 29" jest głupotą. Większy rower jest inny w prowadzeniu, podjeżdżaniu, zjeżdżaniu, skręcaniu ale jeśli dobrze czujesz się, na którymkolwiek z rozmiarów kół to frajda jest identyczna. Na podjeździe odczujesz większy komfort na 29 ale na ciasnych zjazdach itp. znowu będziesz jarać się na 26/27,5.
Jeżeli się