Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki, które plusowały wpis dot. robienia pompek przeze mnie xD

Tak jak widać na załączonym obrazku, udało Wam się nabić ponad 1652 plusów. Nie powiem, że nie spodziewałem się z Waszej strony takiej inicjatywy i miałem cichą nadzieję, że plusy zamkną się w okolicy 300-400. No ale cóż, kolejny raz nie zawiodłem się na wykopie i okazuje się, że jak jest okazja to potrafimy się zorganizować xD

Pompki miałem robić dziś, aczkolwiek sami chyba się domyślacie, że nie jestem w stanie tego zrobić. Raz, że jestem dziś po całym dniu pracy, dwa, że jest tego po prostu za dużo, a więc będę musiał rozłożyć to sobie na kilka dni xD. Zdecydowałem, że aby uwiarygodnić swój wyczyn będę nagrywać każdą część i udostępniać Wam na YouTube. W grę wchodziło również streamowanie ale nie posiadam sprzętu, a po za tym nie chciałbym jakoś nazbyt się angażować (choć wiem, że dalibyście wiele, żeby zobaczyć jak umieram na żywo). Nie wiem na ile części to podzielę - myślałem o 200 powtórzeniach na film/dzień, choć jak będę mieć lepszy dzień to może szarpnę się na więcej.

Zaznaczam dla osób nie zainteresowanych dotychczas tematem, że prowadzę nie aktywny, siedzący tryb życia. Nie ćwiczę, z takich aktywności to można zaliczyć tylko i wyłącznie sporo spacerków, ale to niczego nie zmienia. Jest to okazja do ruszenia dupy z fotela i zrobienie czegoś dla siebie. Rok temu miałem niedługą przygodę z robieniem pompek ale bez szału.

Macie więc typowego Mirka, lat 21 i szansę zobaczenia żywego trupa :D Zamierzam zacząć już jutro, ale nie wiem jak to będzie z udostępnianiem filmów. Postaram się by pojawiały się co 2 dni.

DZIĘKI WIELKIE (,)

#challange #wyzwanie #mirkozabawa #robiepompki
Pobierz 2phonepiotrus - Witam Mirków i Mirabelki, które plusowały wpis dot. robienia pompek p...
źródło: comment_DTrvoysuy2EL3ihYpPz6yZdrTGFakEzR.jpg
  • 142
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (1696)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @PrettyHotProgrammer @Primusek @anetaha @plen @JajkoJajkoJajkoJajko @vnmx @kuba1992wwa @Kakaranish @jathek @Stulejusz_Wielki @pucaj @cosiasto @mariusz_wons @Kaskejd @qxtno @JoannitaPL @VrubeL @oskar1020 @bastianbastiante @denis1980