Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Na mirko to już tradycja by codziennie wylewać wiadro pomyj na różowe. To już przechodzi wszelkie granice. Nigdy chyba w życiu nie czytałam tyle obraźliwych rzeczy na raz jak w gorących przez ostatnie 12h. Nawet teraz bałam się napisać to jako kobieta, bo pewnie zostane zjechana od góry do dołu. Oczywiście między postami jakie różowe to zdradliwe i manipulujące #!$%@? są nagie laski i cycki. Ja rozumiem, że inne kobiety to ignorują bo to jedynie co mogą zrobić, a nie rozumiem tych które jeszcze przytakują. Ciekawe jak walczyć z takimi rzeczami, by portal który kiedyś miał jakiś poziom (i nadal ma w niektórych tagach) był fajnym, neutralnym miejscem do przedstawienia swoich poglądów wraz z szacunkiem do siebie nawzajem. Moja czarna lista będzie się powiększać z dnia na dzień.

Niektóre przykłady( co się dzieje w jakiś tam tagach #rozowepaski to nawet nie chce zaglądać):
https://www.wykop.pl/wpis/26158169/zauwazylem-taki-uniwersalny-schemat-dzialania-zwia/
https://www.wykop.pl/wpis/26158341/gardze-rozowymi-w-ciazy-sa-ohydne-i-w-dodatku-jesz/
https://www.wykop.pl/wpis/26160839/tfwnogf-przegryw-feels-stulejacontent-coraz-bardzi/
https://www.wykop.pl/wpis/26160605/ty-i-ten-drugi-ktorym-masz-sie-nie-przejmowac-%CA%96-g/ tutaj w komentarzach, jak polki dają dupy wszystkim, totalnie z dupy, bo post o czym innym.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Bez przesady nikt nie szkaluje różowych dopóki nie piszą jakiś ewidentnych głupot. Przykłady które wybrałaś są trochę z dupy. Wiadomo, że czasem się trafi jakiś przegryw co nienawidzi kobiet i pisze jakieś bzdury, ale w 3/4 przypadków to są heheszki i wszyscy o tym wiedzą. Jak tak Cię to boli to zwyczajnie usuń różowy pasek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jak walczyć z takimi rzeczami, by portal który kiedyś miał jakiś poziom (i nadal ma w niektórych tagach) był fajnym, neutralnym miejscem do przedstawienia swoich poglądów wraz z szacunkiem do siebie nawzajem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Powód jest znany od lat, ten sam na większości for i jest na to jeden sposób, którego o dziwo jeszcze nikt nigdzie nie spróbował.
@AnonimoweMirkoWyznania: No niestety to prawda, ale wystarczy nie czytać wypocin stulejów na wykopie. Nienawiść do kobiet to domena tych którzy z nimi mają najmniej wspólnego. Dużo zawodów miłosnych w przeszłości, a do tego brak powodzenia. Taka bariera obronna - jestem lepszy, bo nie jestem kobietą.
Myślę, że największą karą dla ludzi którzy kobiet nienawidzą jest płacz po nocach i życie w samotności. Niech sobie żyją w swoim świecie, przynajmniej się trochę
@AnonimoweMirkoWyznania: Cały wykop jest zalany nienawiścią do kobiet. No sorry, ale ktoś kto temu przeczy sam się oszukuje. Trochę szkoda, bo są tutaj też normalni mężczyźni, ale giną w bezmiarze gówna. Wpisy szkalujące różowe często są w gorących co pokazuje poglądy większości użytkowników.
Ja mam w sumie z tego bekę, bo wiele wpisów jest aż absurdalnie nielogicznych, ale pokazuje to też ciekawe zjawisko jak bardzo mężczyźni mają tendencję do skrajnych zachowań.
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę to przykre, że przez kilku frustratów szufladkujesz wszystkich użytkowników. Moim skromnym zdaniem to zdecydowana mniejszość, która próbuje głośno krzyczec. Ale tak działa swiat, że takich najbardziej widać. Jakbys nie miała własnego życia to tez bys mogla generowac gównotreści od rana do wieczora, wylewac swoją gorycz i żółć.
Patrz na to jak na kółko wzajemnej adoracji, które liże się po jajkach, stulejarska grupa wsparcia.
Serio traktujesz powaznie osobę, która z
@AnonimoweMirkoWyznania: Żarty, żartami ale jakaś prawda w tym jest. Można żartować sobie z kobiet czasami, ale nazywanie ich dziwkami czy puszczalskimi przy kazdej okazji mi także wydaje się żenujące. I może nikt nie pisze tych obraźliwych rzeczy do konkretnej kobiety :P ale gdybym czytał cały czas jak faceci to #!$%@? i szmaty to też nie byłbym zadowolony, że ktoś szkaluje tak jakby mnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mi to się wydaje, że to nie jest jakaś maniakalna nienawiść do kobiet tylko po prostu reakcja obronna na odrzucenie, samotność. I wątpie, aby dotyczył ten problem starszej części wykopu, to raczej problem tych, którzy dopiero wchodzą w "grę" i spotkały ich same niepowodzenia, lub po prostu nie mają nawet odwagi aby wykonać pierwszy krok. Jak słusznie zauważył @zioloczlowiek na kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, wystarczy 1000 tych, którzy są najbardziej aktywni
BliskaPantera: ich przekonania nie wzięły się znikąd. niektóre kobiety są takie jak opisywane. manipulujące suki, szukające swojego beta orbitera, który będzie maszynką do atencji. pokażą trochę dekoltu lub kolanka, żeby orbiter zaczął myśleć penisem zamiast głową i nie zwracał uwagi, że relacja mu się nie opłaca.. a gdy im się znudzi, zrywają kontakt, wyrzucają go do kosza jak rzecz. to boli.
czy to dziwne, że jeśli jakiś facet trafił na kogoś