Wpis z mikrobloga

@s_t_u_l_e_j na łóżko nie narzekam tak samo jak na higienę. Hotel koszt 49euro conajmniej. Prysznic na stacji 3euro, a łóżko w ciężarówce nie wiele gorsze jeśli w ogóle niż w tym że hotelu.
tak Ci skróce to duda zaczyna szarpac sie z prawicą. Tornada wichury w polsce. Wszedzie muzułmanie sie #!$%@? zamachy wszedzie tylko nie u nas. Oczywiscie smolensk. Prognoza pogody deszcze i burze . Ruscy zli i #!$%@?. Komisja straszy polske wszystkim poklei a wegry sa funfle ever. Kaczynski troll pierwsza karasa a duda postawil sie parti z ktorej startowal i ma sie dobrze. Kevin sam w domu chyba dopiero na swieta. Aliens vs
@malolat lkw stoisz;D nie ogarnalem;p myslalem ze z balkonu ;D ja tez stoje ale w de ;p


Ciężarówką rzecz jasna. Zdjęcia nie mogę załączyć, gdyż ponieważ, że bo komunikat "bez prawa do plików nie możesz załączać zdjęć"
@malolat a co do dafa. Fakt super auto i fo jazdy i do spania i do wszystkego innego. Sam jezdze manem ale nie mam wyjscia ;p zbyt fajna robota i szef;p trudno;p jezdzilem dafem w tamtym roku stary kupil ale manualne skrzynie to z dwojga zlego wybralem mana z automatem