Wpis z mikrobloga

@Kvazar: zgadzam się ze stwierdzeniem, bo bez sensu zabierać na zadanie sprzęt który się nie przyda ale oni są w stroju płetwonurka plus broń plus amunicja. Jeśli widzisz coś niepotrzebnego to poproszę. Bo aparat tlenowy o zamkniętym obiegu to chyba potrzebny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lronman: Wyjdź z piwnicy chłopcze, a najlepiej wejdź do jakiegokolwiek zbiornika wodnego mając na sobie obciążenie rzędu 20kg. A według Ciebie, noszą jeszcze więcej. Chryste, jak ja gardzę takimi internetowymi profesjonalistami od wszystkiego.
@Vuko20: @Vuko20: przepraszam masz rację, mój blad wpisałem w google stroj bojowy płetwonurka i mi wypluło to zdjęcie z takim podpisem. Bardziej chodziło mi o zobrazowanie koledze ilości sprzętu. Już dodaje właściwy
@Kvazar: Opis skafandra:
"Strój płetwonurka bojowego JW Formoza – suchy skafander nurkowy Eques polskiej firmy Konfexim-2 z miękkim kapturem wyposażonym w Labyrinth System Air, maska Aqua Lung/Technisub Look Military, dwusystemowy aparat oddechowy Amphora firmy Aqua Lung Military&Professional
S.....b - @Vuko20: @Vuko20: przepraszam masz rację, mój blad wpisałem w google stroj ...

źródło: comment_blFZhzpdj5QUgJdnEuNWH79Wq2liQVj5.jpg

Pobierz