Wpis z mikrobloga

Hej Miruny,

Szukam współpracownika do pracy w centrum #lodz. Jako, że kasa nie jest jakaś ogromna, to i nie wymagam zbyt wiele. Głównie zależy mi na osobie młodej, która chce zdobyć doświadczenie w branży #seo #socialmedia i generalnie #marketing. Póki co obowiązków nie będzie za dużo, ale wśród nich znajdą się m. in:
- administrowanie jednym z forów,
- opieka nad klientem z branży technologicznej na FB,
- przydadzą się umiejętności copywriterskie

Natomiast jeżeli nie miałeś/nie miałaś styczności z wyżej wymienionymi, to i tak spoko - po prostu potrzebuję osoby chętnej do pracy, nauki. Jak napiszę, że kreatywnej, to mnie zabijecie, ale mimo wszystko zaryzykuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Często podpisuję się tutaj z imienia i nazwiska, więc proszę potraktować ogłoszenie jako poważne. W zależności od umiejętności proponuję od 2 do 3,5k. Jeżeli posiadasz np. 2-letnie doświadczenie - będzie to górna granica, jeżeli żadnego - zapewne dolna. Dodatkowymi atutami będzie znajomość języka angielskiego, prawo jazdy.

Wystarczy, że wyrazicie chęć poprzez info na PW - nie muszę mieć pięknego CV. Zależy mi na tym, by z ew. chętnymi spotkać się jeszcze w tym tygodniu lub najpóźniej w przyszłym.

Aha, najważniejsze - w naszej pracy można mirkować xD
Zdalna praca nie wchodzi w grę. Jeżeli jesteś studentem/studentką - idzie się dogadać w kwestii godzin pracy. Forma zatrudnienia do uzgodnienia - UoP, UoD, DG.
  • 5
@FilipTraum: No bez zdalnej, ale w sumie nie wiem czy ma to przyszłość. Kilka osób z Łodzi fajnych się zgłosiło. Zobaczymy. Jak coś to pamiętam, chociaż to jest uber juniorska robota. Chociaż chyba wspominałeś ostatnio na mirko, że masz kogoś.
@crazyfigo: Yup, o to chodziło. Nie sądzisz chyba, że ja bym się wbijał na juniora? ( ͡ ͜ʖ ͡) Chociaż - żeby móc sobie z Tobą podziabać wspólnie projekciki... ;)
Ciężko kogoś sensownego znaleźć - znany ból :/