Wpis z mikrobloga

Facebook w Niemczech zaczął akcje kasowania kont które rozpowszechniaja Fake-News.Jak podają niemieckie media skasowano dziesięć tysięcy kont.Akcja ma związek ze zbliżającymi się w Niemczech wyborach.

#ciekawostkizniemiec mój tag o Niemczech

https://www.pcwelt.de/a/bundestagswahl-facebook-loescht-fake-news-konten,3447835

#facebook #wybory #neuropa #4konserwy
  • 25
Wszystkie treści prawicowców będą usuwane bo lewaki boją sie ze przepierdzielą wybory #bekazlewactwa


@Matias107: przed wszystkimi wyborami w ostatnich latach internet był zalewany psychoprawackim szambem. to co się działo w usa ostatnio to przekroczenie wszelkich granic. jak tam afery clinton? coś ucichło wszystko po wyborach a przecież była oskarżana o dosłownie #!$%@? wszytko. i to nawet na wykopku nie mówiąc o twitterach, facebooku czy reddicie...

idiotów czasem trzeba bronić przed ich
@Guzkow: @nie_jem_grzybow: Po pierwsze Panie jaśnie oświecony >,, Jednak później wewnętrzne rządowe dochodzenie ujawniło, że wiele wysłanych przez nią maili zawierało poufne informacje. Z ogólnej liczby 30 tys. maili, jakie Clinton przekazała w następstwie skandalu do dyspozycji Departamentu Stanu, około dwóch tysięcy zaklasyfikowano po fakcie jako poufne, 65 jako tajne, a 22 jako ściśle tajne. "
Po drugie uważam że człowiek mądry taki który rzeczywiście ma klasę nigdy nie da
Po trzecie zaimki typu Ci piszemy z wielkiej


@Matias107: nie no daj spokój... podważasz praesumptio boni viri, na którym zbudowano system prawny współczesnego świata (i to z tak błahego powodu jak łyknięcie propagandy i dołączenie do jednego z plemion) a narzekasz na to, że mam głęboko stosowanie zasad pisowni w tej jakże idiotycznej dyskusji...
Zmykaj, serio...
@nie_jem_grzybow rok 2015 W Dreźnie zostaje znaleziony niedaleko schroniska dla uchodźców zabity uchodzca z Erytrei.Wszyscy już wiedzieli że to sprawca to jakiś prawiciowiec .Ponad 3000 osób demomstrowalo przeciw skrajnej prawicy i rasizmowi....dwa tygodnie później zlapano sprawcą.Sprawca był inny uchodzca
http://www.faz.net/aktuell/politik/inland/getoeteter-fluechtling-ein-falscher-verdacht-mit-folgen-13395262.html

Parę dni po nocy sylwestrowej w Kolonii policja też wydała komunikat że noc przebiegła spokojnie
@spokojnie_to_ja: yhm? i co z tego? jaki to ma związek z prawackimi fake newsami zalewającymi internet?

Rozumiem, że skoro jedna strona coś robi to usprawiedliwia to również drugą stronę? czy zukerberg napisał, że będzie banował tylko "prawackie" fake newsy a te "lewackie" zostawi? Czy może mierzymy skalę? (btw tutaj wydaje mi się, że jednak choćby wykop pokazuje, że jedna strona wiedzie prym i dziwnie oburzyli sie tylko jej przedstawiciele...).
@Matias107: wiedzie prym w rozpowszechnianiu fake newsów.
i nie, nie dlatego, że poglądy. wykop (jak i całe społeczeństwo) jest po prostu pełen pospolitych idiotów, którzy łykają wszystko jak leci co tylko pasuje do ich wąskiej wizji świata, którą to poznali właśnie w internecie. I to właśnie między innymi za pośrednictwem propagandy i fake newsów.
Ty byłeś w stanie odrzucić zasadę domniemania niewinności, która chroni także ciebie przed podobnymi oskarżeniami, bo efekt
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Nie widzę totalitaryzmu. Facebook to prywatna firma. Jeśli według prawicy Facebook dopuszcza się cenzury usuwając ich treści to niech nie korzystają z portalu, nazwą go lewackim i założą własnym. Jeśli portal ma w nosie część klientów to wyłącznie oni stracą.

Ja sam jestem za usuwaniem fake newsów, ale obawiam się, że polega ona tylko na usuwaniu treści przez prawaków. Ciekaw jestem jak wygląda to z lewackimi fake newsami (a te