Wpis z mikrobloga

@Xaia: czesto modnie tu piszą "nie zesraj się", ale tu Ci napiszę "nie porzygaj się" - jeśli nie grałeś jeszcze nigdy w nic VR to niedługo zrozumiesz o co chodzi :D

@Xaia: zależy w co grasz, no i zależy jak ogólnie znosisz VR, mnie czasami trochę mdli jak włączę cięższą do zniesienia grę. Robinson The Journey i ADR1FT były dla mnie najtrudniejsze pod tym względem. Jeśli dostałeś w gratisie Robo Recall to bardzo polecam. Świetna grywalność, zero mdłości.
@LordLookas: Robo Recall zamiata. Będę dzisiaj testował inne gry, mam project cars. Grałem w the climb, świetne. Warto kupić eve valkyrie? Myśle jeszcze nad Lone Echo, cała gra w stanie nieważkości.
@Xaia: Project Cars nie mam, ale nie sądzę żeby granie bez kierownicy miało sens więc póki co darowałem sobie. Eve Valkyrie nie mam, ale kiedyś jeszcze przed kupnem VR kupiłem sobie Elite Dangerous które później mogłem dodać do oculusa. Poza tym że nudności mam tam bardzo szybko to gra wygląda naprawdę świetnie. Poczucie wielkości statków, odległości i prędkości jest nieporównywalne z niczym. The Climb ostatnio też grałem sporo, ale zaczęło się
@LordLookas: Zobaczę napewno Mission: ISS, wygląda fajnie. W Project cars na padzie pewnie pogram, też nie mam kierownicy (nie mam zamiaru kupować ;D). Szkoda, że nie dodali obsługi kontrolerów, nie widzę by był to jakiś specjalny problem jeśli tylko przyspieszasz hamujesz i skręcasz. Zacznę robić listę w co warto inwestować. Jak gry mi się do tej pory nudziły to Oculus otworzył kompletnie inny świat. Próbowałeś odpalać inne gry? Jakieś strzelanki, w
@Xaia: ogólnie tam gdzie masz naturalny ruch postacią czy też pojazdem bardzo łatwo o mdłości. Dlatego granie w strzelanki na klawiaturze i myszy nie bardzo ma sens w VR. Z tego co kojarzę istnieje jakieś środowisko czy dodatek (nie pamiętam dokładnie), płatny, który umożliwia uruchomienie innych, natywnie niewspieranych gier w oculusie. Widziałem duży wątek na reddicie na temat Skyrima, którego ponoć da się włączyć. Sporo gier na oculusa jest też w
@LordLookas: Jestem ciekaw czy normalne gry da się odpalać w "3D" tak jak youtube 3d na tych wszystkich aplikacjach do oglądania filmów. Próbowałeś coś takiego? fajnie by było móc grać w stereoskopii zamiast płaskiego obrazu.
Warto kupić eve valkyrie? Myśle jeszcze nad Lone Echo, cała gra w stanie nieważkości.


@Xaia: Lone Echo nie kupuj, bo zagrasz i wszystkie inne produkcje bledną przy tej ;)

EVE jest ok, to jedna z ładniejszych gier, dużo ludu w multi, bo jest cross z PSVR. Często wychodzą update'y, ostatni poprawił grafę, a wcześniejszy dodał walki na planecie.
https://www.youtube.com/watch?v=h7KZ7wbOLn0
Szkoda, że nie ma singla z story mode, bo gra aż się