Wpis z mikrobloga

  • 5
@wonsz4954 daj spokój. Ja długo czekałem aż w końcu zrealizują projekt roweru miejskiego. Pierwszy sezon korzystałem. Nikt o to nie dba. Ani ludzie debile ani nextbike, który od tych ludzi bieże spory hajs (ponad 10mln rocznie a na początek 30).Gubią rowery bo GPS podobno jest ale jakoś go niema chociaż był jednym z warunków przetargu. A podludzie zrobili sobie z tego zabawkę, bo przecież publiczne znaczy niczyje i żaden palant nie zwróci
  • Odpowiedz
@npsr: masz rację. I dlatego uważam, że albo Nextbike powinien dotrzymać umowy albo rejestracja w ich bazie nie powinna być "na gębę" (bo w sumie można podać fejkowe dane), tylko z jakąś dodatkową weryfikacją. A najlepiej jedno i drugie. Ludzie w Polsce nie mają poczucia wspólnego dobra. Nikt nie myśli o tym, że jak wypisujesz jakieś bzdety na murach, śmiecisz i niszczysz to tak jakbyś srał na własną wycieraczkę. I moim
  • Odpowiedz
@wonsz4954: @npsr: ja w tym roku korzystam tylko z rowerów, których numer zaczyna się na 9 (to są rowery z tej puli 500, które w tym roku dołożyli). Wszystkie zaczynające się od 8 mają jakiś defekt, a to nie działają hamulce i trzeba nożnym hamować, a to znowu hamulec trze cały czas, a to opada siodełko, nie działają przerzutki. Nie mówiąc już o tym, że połowa rowerów ma spadnięty (pisze
  • Odpowiedz
@wojtek9214: chyba już każdy ogarnął te nowe rowery ( ͡° ͜ʖ ͡°) i niedługo ich stan zrówna się z tamtymi. Rok temu zafascynował mnie ten system - 1000 nowych rowerów, tak to można było jeździć... a teraz jak nie ma zadnego z 9 z przodu to z wypożyczam z duszą na ramieniu albo sztycą w dupie...
  • Odpowiedz
@npsr: @wonsz4954: a ja im jeszcze zgłaszam porzucone rowery... model biznesowy mają taki, że wydaje się że robią to charytatywnie, a tu każdy przecież 10-20zł zamraża, reklamy na rowerach, no i miliony od miasta, a umowa niedotrzymana. W obliczu tego #!$%@? mnie stan tych rowerów.
  • Odpowiedz