Wpis z mikrobloga

Mirki - chyba oszalałam xD

W rozdajo wygrywają TRZY OSOBY!

1. wylosowana osoba otrzyma:
TV BOX MXQ Pro 2 GB RAM, 16 GB eMMC, Android 6.0, UHD 4K, wraz z pilotem już z zainstalowanym #kodi
#kubkihannah do wyboru jako pierwsza wylosowana osoba
kubek Green Cell + długopis
jeden słoik przetworu mojej roboty - do wyboru jako pierwsza wylosowana osoba

2. oraz 3. osoba otrzymają po zestawie:
Power Bank Green Cell 5000 mAh kolor srebrny
jeden z moich kubków
kubek Green Cell + długopis
jeden słoik dżemu/sosu mojej roboty

Wypełniaczem paczek będą metry folii bąbelkowej oraz najlepsze ukraińskie cukierki - SZIPUCZKI

Plusowanie do 31 sierpnia do 23:59:59 - zielonki utworzone do utworzenia tego wpisu mogo, osoby obserwujące mój profil automatycznie wchodzą do zabawy, jeżeli zaplusują mają PODWÓJNĄ szansę na wygraną! (ᵔヮᵔ)

Wysyłka na mój koszt, jeżeli wylosowana osoba będzie z #warszawa albo ma jak dojechać to wygraną będzie można odebrać osobiście z moich łapek w lokalu @SwiatBaterii ul. Kaliska 23/U2 w godzinach 8:00-16:00 bo tak pracuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #powerbank #tvbox #kubek
źródło: comment_aGpNGgWyBsF1CZoXgcUaDPzedXZeimUV.jpg
  • 200
@mj-karol: No siemka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieliśmy remont ale łazienkę zostawiliśmy jaka była - w typowym babskim stylu glamour ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasem do pracy będę przynosiła ciasteczka, wbijaj! A na zakupy to już od przyszłego tygodnia :P
@FrasierCrane: Jednorazowe? Baterię powinno się przynajmniej raz na kilka miesięcy rozładować i ponownie naładować, jeżeli przez ponad rok zrobiłeś to raz to całkiem możliwe, że było to przyczyną awarii. Odezwij się do nas na priv, zobaczymy co da się zrobić w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Baterię powinno się przynajmniej raz na kilka miesięcy rozładować i ponownie naładować, jeżeli przez ponad rok zrobiłeś to raz to całkiem możliwe, że było to przyczyną awarii.


@SwiatBaterii: Daruj sobie śmieszkowanie. Dbałem o nią nawet bardziej niż zwykły użytkownik. Średnio co dwa miesiące rozładowywana (nie do zera oczywiście, aż komputer sam się uśpi), nie przegrzewana itd. Grubo się po porstu zdziwiłem jak ten miesiąc-dwa po gwarancji zaczęła trzymać 10 minut ;-).
@FrasierCrane: Stale udoskonalamy nasze produkty, sprzedając zwykłe chińczyki nie doszlibyśmy do miejsca, w którym jesteśmy i nie mielibyśmy tylu zadowolonych klientów. Stawiamy na wysoką jakość wykonania i najlepsze komponenty, dlatego też ceny naszych baterii na Allegro są nieco wyższe niż konkurencji. Zależy nam, aby Klienci pozytywnie zapamiętali naszą markę. Wspomniałeś o bardzo dobrej obsłudze przy zakupie, pozwól nam wykazać się także teraz :)
@Hannahalla: wypada rzucic klasykiem przy takiej okazji:

-OOOO AKURAT MI SIE TV BOX SPALIL I WUJEK Z AMERYKI MIAL MI PRZYSLAC NOWEGO ALE ZATRZMALI GO NA GRANICY EHHHHH
-OOOO AURAT MI SIE WSZYSTKIE KUBKI W MIESZKANIU POBIŁY TO TE KUBKI BY BYLY IDEALNE :)))))))
-OOO AKURAT MI SIE DZEMY SKONCZYLY TO TEN DZEM IDEALNIE BY PASOWAL NA MOJOM KANAPKE
-OOO AKURAT MI SIE DLUGOPISY WYPISAŁY TO TEN DŁUGOPIS TEZ BEDE MOGL