Wpis z mikrobloga

#krakow, ulica Garncarska - zdjęcie robione koło południa.
Parkomaty mają ogniwa słoneczne na szczycie, żeby ładować akumulatory urządzenia.

Ale #lewackalogika urzędasów jest taka:
1. weź ustaw urządzenia w cieniu
2. weź ustaw ogniwami na północ
3. weź #!$%@? w oficjalnych raportach, że ogniwa słoneczne w parkomatach się nie sprawdzają i mają słabą wydajność.

ciekawe czy jakikolwiek urzędas z ratusza się pofatygował na odbiór czy po prostu ślepo zaufał januszom, którym prace zostały zlecone?

P.S. na tejże ulicy jest jeszcze kilka innych partomatów z czego takich instalacji w cieniu jest więcej.

#mojkrajtakipiekny #energetyka
Pobierz franekfm - #krakow, ulica Garncarska - zdjęcie robione koło południa.
Parkomaty mają...
źródło: comment_f54QpYplLvAAkvlwfPmHxuVSvjAyERcc.jpg
  • 12
@Myszoskocznia: urzędas to takie ustrojstwo co patrzy tylko, żeby się jak najmniej orobić bo kasa jest stała niezależnie od wykonanej roboty.

Dzisiaj miałem inną sytuację. Odkąd jest ustawa śmieciowa to wywozem śmieci zajmuje się gmina. Dzisiaj przyjechali, wyciągnęli kontenery z altanki śmietnikowej, wyrzucili śmieci po czym zostawili kontenery na środku parkingu i pojechali. Rączki bolały, żeby zostawić tam skąd wzięli.
Oczywiście telefon do MPGO ze skargą i przeprosimy urzędniczki za swoich
@Myszoskocznia: a gdzie ja napisałem, lewacki urzędas! Ja napisałem lewacka logika. Nie dorabiaj swoich nieistniejących teorii. Co mnie obchodzi kto to fizycznie zrobił? Nie obchodzi mnie to. Piętnuje głupotę, konkretną głupotę wykonania.
A jak Ci się nudzi i nie masz co robić to możesz się dowiedzieć jaki to konkretnie urzędas. Mnie to mało obchodzi kto konkretnie. Dla mnie za to gówno jest odpowiedzialny Urząd!
Jestem podatnikiem.
@Myszoskocznia: a może Ty dalej nie kumasz bo żyjesz w jakimś innym świecie. Jestem podatnikiem, nie dziennikarzem. Nie obowiązuje mnie etyka dziennikarska.
To tak samo jak z klientem sklepu. Klienta mało obchodzi, który pracownik sklepu coś zrobił źle. Klienta interesuje jego produkt i to który pracownik sklepu jest odpowiedzialny za syf jest sprawą wewnętrzną sklepu a nie klienta.

Ale widzę, że Ty masz mentalność komunistycznego urzędasa czyli „to nie ja, niech
Co nie zmienia faktu że powinien ktoś wyciągnąć konsekwencje wobec odbierającego instalacje.


@Myszoskocznia: niech ktoś #truelolcontent - później się dziwić, że w tym kraju wszystko jest takie #!$%@? byle jakie i na odwal się. I co, pewnie teraz pewnie kolejny urzędas dostanie zadanie, które zrobi po łebka i konsekwencje będą takiej mistrzowskiej jakości jak postawienie tego parkomatu.