Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej,

Spotykam się obecnie z dwoma dziewczynami, z czasem jedna z tych znajomości przerodzi się w stałą relację, chciałbym wtedy móc z tą drugą zakończyć spotykanie się w taki sposób, aby nie spalić sobie mostu tzn. jakby z tą pierwszą mi nie wyszło, to żebym miał opcje ewentualnego odezwania się do drugiej.

Jak do tego najlepiej podejść? Bardzo mi zależy aby nikogo nie skrzywdzić i też nie zamknąć sobie drogi do odnowienia znajomości, jeżeli zajdzie taka potrzeba (choć tego nie zakładam)

#zwiazki #randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 83
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przy jednej dziurze to i kot zdechnie ! ciągnij obie jak długo się da.
kamufluj, miej 2 karty sim. klucz i myl tropy.

jak się wyda dom niczego się nie przyznawaj ! nic a nic. nie wiesz nie znasz, nie było cię tam !
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: masz prawo spotykać się z iloma dziewczynami chcesz do momentu ustawienia wyłączności. Przeważnie jest tak, że któraś sama się wyeliminuje, albo będzie Ci mniej pasować. Pytanie czy dasz radę być z opcją B, jeśli A Ci podziękuje? Ja bym nie chciał być później w takim związku.
  • Odpowiedz
powinny obie się o sobie dowiedzieć i obie kopnąć cię w zad, za robienie sobie z ludzi opcji zapasowych


@moll: 99.99999% kobiet tak robi, więc dlaczego mężczyźni mieliby być gorsi i spotykać się tylko z jedną?
  • Odpowiedz
widać niebiescy też nie puszczają jednej gałęzi zanim nie złapią drugiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: lekcja wyciągnięta od kobiet

Skoro większość różowych tak robi, dlaczego mężczyźni mają się ograniczać?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: postaw się na miejscu jednej z nich.
Trafiłeś fajna loszkę na tinderze, która Cię nie olała, a znajomość rokuje (z tego co wiem to jak trafić w totolotka).
po kilku fajnych spotkaniach mówi ci że spotyka się z kimś innym, żeby wybrać lepszego.
ale nic się nie martw, jak z tamtym nie wyjdzie to zadzwoni do ciebie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim przede wszystkim nie zwracasz sie po imieniu bo sie pomylisz. Rybko, misiu. Wtedy ryzyko błędu spada do zera a uwierz mi, że o pomyłkę nie jest trudno.
Jak najlepiej do tego podejść? Słuchaj nie jestem chyba gotowy na związek. Dostałem też oferte pracy na drugim końcu polski i taka okazja mi sie nie powtórzy. A już nie wspomnę o korzystaniu z telefonu na dwie simki. Jedna na co dzień a druga
  • Odpowiedz