Wpis z mikrobloga

Hej, Chciałbym Was przekonać do omijania sklepu online pod nazwą ibood. Tak w kilku zdaniach to zakupiłem na ibood telefon który miał być refurbem ale ze wszystkimi akcesoriami oraz w stanie idealnym. Telefon, pudełko, ładowarka, słuchawki itp. Pieniądze oczywiście pobrane odrazu ale na telefon czekałem kilka tygodni. Kiedy po którymś tam razie prosiłem o jakiś update to dowiedziałem się, że telefonu nie dostanę... To miał być prezent na święta dla żony. Kilka maili wymieniłem i w końcu powiedzieli że wyślą. No więc dostałem telefon ale w stanie opłakanym, roztargane pudełko, porysowany, zero akcesoriów, bez żadnego Apple pudelka. Zdjęcia są na video. Dogadałem się z nimi że jeżeli odeślą mi część pieniędzy to zatrzymam telefon i dokupię brakujące rzeczy. Tak więc się stało. Po kilku miesiącach telefon przestał działać - zero reakcji. Telefon odesłałem i po prawie dwóch miesiącach podjęli decyzję, że telefon nie nadaje się do naprawy. Oddali mi pieniądze ale nie całe! W ogóle nie oddali tych pieniędzy, które przesłali mi wcześniej na zakup akcesoriów. Jakieś jaja. Zapytałem dlaczego w taki sposób załatwiają sprawę więc odpowiedzieli, że akcesoria nie były w ofercie...wchodzę więc na stronę z tą ofertą i....no cholera zmienili kontent strony! Na szczęście zrobiłem screeny kiedy kupiłem telefon, nie wiem czemu, coś mi podpowiedziało po poprzednich przygodach z nimi. Moja wina, że się zdecydowałem na kolejny zakup u nich. Wszystkie zdjęcia, screeny i relacje są na YT. Ibood totalnie olewa i odmawia jakichkolwiek wypłat pieniędzy. Jak tak można?

Link do YT https://youtu.be/j25hJjpwKu8

Notki:

1. na 37 sekundzie widac ze w czasie zakupu akcesoria byly w zestawie. Pozniej po kilku tygodniach to zmieniono.
  • 2
I od tego wlasnie jest gwarancja prawda? To ze zmieniaja zawartosc strony to tez moja wina? To ze klamia zmieniajac zawartosc to tez moja wina?