Wpis z mikrobloga

@mateusz-wielgosz-777:
Zawsze się jednak zastanawiałem, jak to jest, że najbogatsi ludzie leczą się naturalnie a wszystkich innych(tych których nie stać to wysyłają) na chemioterapię. Według mnie złotym środkiem jest sprawna medycyna chirurgiczna i po prostu bardzo dokładne i precyzyjne zabiegi przy wsparciu najlepszej(ogromnie opłacanej) kadry chirurgów.
Zawsze się jednak zastanawiałem, jak to jest, że najbogatsi ludzie leczą się naturalnie a wszystkich innych(tych których nie stać to wysyłają) na chemioterapię. Według mnie złotym środkiem jest sprawna medycyna chirurgiczna i po prostu bardzo dokładne i precyzyjne zabiegi przy wsparciu najlepszej(ogromnie opłacanej) kadry chirurgów.

@kryniow: Jakieś potwierdzenie tego co napisałeś?
@push3k-pro:
Jest wiele artykułów na ten temat,pierwszy lepszy link w necie(bogatych mam namyśli ludzi majętnych z mojego otoczenia którzy tak robią). A co do drugiego stwierdzenia to po prostu jest to najlepszy sposób na leczenie.
@kryniow: biczplis, ale #!$%@?. Weź historię Jobsa i jego grubego portfela

Jobs nie poddał się jednak operacji od razu po postawieniu diagnozy. Dziewięć miesięcy poświęcił na leczenie niekonwencjonalne, w tym na specjalną dietę. Dopiero kiedy tomografia wykazała, że guz się rozrasta, posłuchał lekarzy i zdecydował się na jego usunięcie.

Jobs miał również dostęp do nowoczesnych leków w ramach badań klinicznych i również dał dupy i odmówił
@brmstufldigart:
Pisałem właśnie o tym niekonwencjonalnym leczeniu przez bogatych. Co do chirurgii to moja osobista opinia do której stwierdzenia prawdziwości potrzebna jeszcze wielu odkryć,nowoczesnego sprzętu,lepszej kadry i zwyczajnie czasu.
@mateusz-wielgosz-777 W ogole zastanawiajacy jest sposob myslenia ludzi i co za ttm idzie powstawania takich hipotez. Jest skutek musi byc przyczyna, ale zamiast pomyslec troche, poczytac, zasiegnac rady kogos madrzejszego ludzie dochodza do najprostszego wniosku - byla chemia, sa przerzuty no to jedno musi wynikac z drugiego. A ze kiedys byl jakis tam pierwotny nowotwor? Dawno i nieprawda.
Zawsze się jednak zastanawiałem, jak to jest, że najbogatsi ludzie leczą się naturalnie a wszystkich innych(tych których nie stać to wysyłają) na chemioterapię. Według mnie złotym środkiem jest sprawna medycyna chirurgiczna i po prostu bardzo dokładne i precyzyjne zabiegi przy wsparciu najlepszej(ogromnie opłacanej) kadry chirurgów.


@kryniow: Czy ty w ogóle wiesz, jak wygląda proces kwalifikowania, schematy postępowania i wskazania do zabiegów operacyjnych/chemioterapii, czy tak po prostu bzdurzysz, bo cośtam dzwoni i