Wpis z mikrobloga

Elo mireczki z #epapierosy :) Mam trochę głupie pytanie, ale raz tylko miałem z tym styczność. Czym dokładnie są premixy? Sam aromat? Aromat + baza 0 (jeśli tak to w jakich proporcjach? Robię aromaty, robię bazy itepe. Teraz chciałbym zrobić premixa (bo wiadomo, że na minę się nie będę pakował i nie sprzedam gotowca) ? Z góry dzięki za każde info :)
  • 10
@npsr: Aromat + baza 0 z miejscem na dolanie bazy z nikotyną. Co do proporcji, nie wiadomo, niektórzy podają, niektórzy nie. Nie mogą sprzedawać liquidów o pojemności większej niż 10ml. Ale mogą sprzedawać liquidy o większej pojemności jeżeli posiadają 0 mg nikotyny.
@Cookieee: no tyle to ja wiem :P Przy czym nie wiem jakie są proporcje właśnie :( Wydaje mi się, że jak raz brałem to było tego z 10 ml, czyli jakby 1:1 ale nie dam sobie za to nawet włosa uciąć :)
@audiokoks:
@npsr 20ml premixa + 10 ml shota
50ml premixa +10 ml shota
110 ml shota +10ml shota
To najczęstsze, ale możesz dolać 20ml, wtedy będzie łagodniejszy w smaku, możesz dolać mniej i będzie intensywniejszy
@heheszek
@Cookieee dobra czyli zmiksować tak, żeby zostawić miejsce na bazę, tylko trzeba pokalkulować ile zostawić miejsca na odpowiednią moc, zakładając, że legalne są max 20 czyli 18 w praktyce. Dobrze rozumiem?
@npsr Do 20ml dajesz tyle aromatu ile dałbyś do 30 (pewnie jakoś 26ml bazy 4ml aromatu, nie wiem) a moc shota jest rozpisana w internecie, więc możesz sprawdzic