Wpis z mikrobloga

@sezet11: Dobra to wbije kij w mrowisko. Co do urwy nedzy robi gowniak o 22 na ulicy? Zabki sa otwarte od 6 - szkola jest na 8 - rano by nie kupil?

I zeby zaraz komus nie odwalilo - nie usprawiedliwiam mordercow, co wiecej jako jeden z niewielu jestem za KS. Tepic patologie wszelkimi silami. A najlepiej jak ich znajda to dac ich rodzicom na kilka dni (bez skutkow prawnych dla
Ty, mając kiedyś 17 lat wracałeś pewnie #!$%@? do chaty. Ten chłopak może miał po prostu blisko żabkę, a rano jak to rano nic się nie chce.


@pekas: No i to nie raz. I z tym ze rano sie nic nie che tez sie zgodze. Nienawidze rano wstawac :P.

Ogolnie to jestem leniem i zawsze staram sie stosowac optymalizacje. Jesli o 22 bylbym w chacie i mial wyjsc po picie na
Ale co trzeba miec we lbie zeby o 22 puszczac gowniaka "do zabki po picie do szkoly"??? Nie spina mi sie to.


@gorzki99: Ale co ty #!$%@? człowieku? Będziesz kogoś winił, bo pozwolił dziecku z domu wyjść wieczorem? Lepiej zamknąć mordę niż takie bzdury #!$%@?ć. No chyba, że ciebie rodzice nigdy z domu nie wypuszczali po wieczorynce, to rozumiem skąd masz takie pomysły.
a co 22 to jakaś magiczna godzina? o 22 respią się zbóje? To jakaś gra? Czym się różni 22 od 20? I tak jest ciemno.


@PlanetHell: Ja tam nie wiem ale mozesz zapytac rzadzacych czy czasem 23 to jakas magiczna godzina nie jest ze prohibicje wprowadzaja. A u Twemu zdziwieniu to poinformuje Cie ze sa takie magiczne godziny gdzie latwiej jest wpierdziel dostac. Latwiej dostaniesz wpierdziel wracajac na chate 20-23 niz
Ale co ty #!$%@? człowieku? Będziesz kogoś winił, bo pozwolił dziecku z domu wyjść wieczorem? Lepiej zamknąć mordę niż takie bzdury #!$%@?ć. No chyba, że ciebie rodzice nigdy z domu nie wypuszczali po wieczorynce, to rozumiem skąd masz takie pomysły.


@kptDoopa: A potrafisz czytac ze zrozumieniem? Jak widac nie wiec podbij skilla. Winie mordercow za morderstwo.

Nie spina mi sie tlumaczenie ze o 22 wyszedl po picie na rano. Tylko tyle.
@gorzki99: może skłamał i tak naprawdę wyszedł na fajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobrażam sobie 17 letniego @gorzki99 i jego rozmowa z rodzicami

"kochani rodzice, przedstawiam wam swój plan podróży, o 22 pójdę kupić picie, potem o 22:05 zadzwonię do Mariuszka będziemy rozmawiać o dupach w szkole, nie zrobię teog w domu żebyście starzy nie podsłuchiwali, o 22:10 spotkam się z Robercikiem i pobujamy się chwilę po
Za kilka miesięcy byłby pełnoletni o czym ty bredzisz?


@sotarKratos: Ano to czego nie rozumiesz. Ktos kiedys ustalil pewne granice. W roznych przypadkach. Za kilka miesiecy moglby prowadzic samochod, glosowac, kupowac alko itp. Za kilka miesiecy. Teraz nie.

Podobnie dzieciak nabywa ograniczona zdolnsc prawna w wieku 13 lat. Nie w wieku 12 lat i 6 miesiecy.

Po cos sa granice ustalane. Czego nie rozumiesz? Moze rozmijamy sie w definicji gowniaka? To
Nie spina mi sie tlumaczenie ze o 22 wyszedl po picie na rano. Tylko tyle. Wez sie zastanow czy chialoby Ci sie z chaty wychodzic o 22 zeby kupic picie na rano jak rano i tak musisz wychodzic i zabke masz po drodze?


@gorzki99: oczywiście, że wygodniej jest wyjść wieczorem, gdy jeszcze i tak nie idzie się spać niż w pośpiechu zaspany rano kosztem cennych minut w łóżku zrywać się wcześniej
@Rad-X: Fajna masz wyobraznie ale tak to nie dzialalo. Miedzy innymi dlatego ze jak ja mialem 17 lat to na komorke nie bylo stac wszystkich wiec niemialbym jak zadzwonic :PP

W sumie to jak sobie przypomne to dopoki mialem <18 to byla wieczna walka o kazda minute :PP I te uniki jak sie trzasnietym wracalo :D Potem sie to pozmienialo. Po wojsku to juz wogole luz a po podjeciu pracy (przez
@Bananek2: Masz racje - nie ogarniasz. Jak mialem 17 lat to robilem duzo "niebezpieczniejsze" rzeczy niz wyjscie po 22.

Ale za uja nie wychodzilem po picie na rano po 22 jak rano i tak przechodze kolo sklepu. To mi sie nie spina. Jak mialem <18 to byla walka o kazda minute z rodzicami. 22 i po temacie.

Nie wiem, moze na sile szukam drugiego dna. Wyjscie po picie na rano tak