Wpis z mikrobloga

A po drugie 17 latek to nie dziecko, rok później mógłby bez problemu wstąpić do wojska i biegać z karabinem po poligonie


@YouCanCallMeBillieGates: Kiedy? Rok pozniej? Dobrze przeczytalem czy czegos nie rozumiem? Rok pozniej czy teraz?

Czytasz czasem zanim cos napiszesz?
  • Odpowiedz
@gorzki99: >17 lat

gowniak

XDD
Jak mialem 17 lat to na domówkach o 3 rano sie z duperami lizalem, a chłop wg ciebie nie powinien z domu wychodzić xD
I jasne, zawsze warto ograniczac ryzyko, no ale xdddd
  • Odpowiedz
nie gówniak, tylko 17-latek. Za kilka miesięcy by mógł wziąć ślub i założyć rodzinę.

@Majkel2008: Nastepny odklejony co komentuje nie czytajac calosci. Skad wy sie bierzecie?

ZA KILKA MIESIECY nie oznaca teraz. Poczytaj caly watek bo juz mi sienie chce przelejac kolejny raz tego samego.
  • Odpowiedz
Jak mialem 17 lat to na domówkach o 3 rano sie z duperami lizalem, a chłop wg ciebie nie powinien z domu wychodzić xD

I jasne, zawsze warto ograniczac ryzyko, no ale xdddd
@T0pi5: Wiez co? Nie che mi sie juz kolejny raz tlumaczyc.Wezcie wy przeczytajcie caly watek zanim napiszecie swoje wysrywy. Ale zrobie wyjatek i wytlumacze po raz ostatni.

Ja tez nie bylem swiety majac <18 lat. Z rodzicami zawsze
  • Odpowiedz
ludzi zabijano bez zadnego powodu miliony razy. Gadanie ze nikt nie zabija za wyjscie to glupota


@T0pi5: OK pelna zgoda. Tylko czym innym jest ja wbija ktos na chate i zabja przypadkowe osoby (czy do szkoly czy marketu) a czym innym jest wyjscie z domu (jak jest ciemno) po"picie na rano do szkoly" (gdzie rano jest sklep otwarty).

Jeszcze raz - nie twierdze ze koles mial jakies szemrane interesy bo tego
  • Odpowiedz
nie, ale co to za roznica?


@T0pi5: Taka drobna - randoma raczej nikt nie chce zabic. I randoma raczej nikt nie napierdziela jak random nie reaguje. Owszem ze i tak moze sie skonczyc tragicznie. Slowo klucz "random".

Jasne ze moglo byc tak ze ranom mial niedaleko do zabki, postanowil se pojsc po picie na rano i jakiessebixy postanowily go dojechac - i pregiely. Moze tak byc - nie neguje tego.

Ale
  • Odpowiedz
@gorzki99 chłopie Ty masz poważne problemy z głową, może tym się zainteresuj. Przeczytałem od góry do dołu Twoje wypowiedzi i jest tragedia. Co jakby napisali, że wyszedł do żabki po mąkę, bo ich rodzinę wzięło na naleśniki przed snem? Dorabiasz jakieś gówno żeby wyszło, że mógł się liczyć z konsekwencjami. No #!$%@? X i D
  • Odpowiedz
@gorzki99:

Druga strona jest taka ze wychodzenie po 22 po picie na rano jest tak nielogiczne ze glowa mala

Te ekstrema to lokalne czy globalne?
Gość mógł się nudzić to stwierdził, że sobie pójdzie po rzeczy do szkoły na jutro to pośpi 10m dłużej. Żadnego braku logiki w tym nie ma. Jakiekolwiek sugerowanie, że błędem było pójście 17 letniego gościa do żabki o 22 jest śmieszne. Żyjemy w cywilizowanym świecie. Z
  • Odpowiedz