Wpis z mikrobloga

Serdecznie polecam mocny #dokument o Korei Północnej. Miejscu, w którym dziś realizuje się najgorszy sen Orwella. W każdym domu rozbrzmiewa państwowe radio, które można wyciszyć, ale nie można go wyłączyć. Niestety o tym nie powiedzą w szkole. Wybaczcie spam tagami, chcę dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Link do mojego znaleziska (jeśli uważasz, że jest wartościowe - wykop)
https://www.wykop.pl/link/3902611/korea-polnocna-od-srodka-rezim-umyslu/
i bezpośredni do #youtube
https://www.youtube.com/watch?v=CocxN_0F_9A
Niestety jakość 240p, ale mam nadzieję że Was to nie zrazi.

Dla niezaznajomionych polecam książkę George Orwell - "1984". Fotos pochodzi z filmu o tym samym tytule.

Pobierz mandrake13 - Serdecznie polecam mocny #dokument o Korei Północnej. Miejscu, w którym ...
źródło: comment_ZYXX9aGmM2vdjANRV2RdHEErvo87KsdS.jpg
  • 29
@mandrake13: Tak, tak, łykajcie więcej tej USraelskiej propagandy jaka to Korea Płn zła... takich wrzutek i newsów będzie teraz więcej w żydomediach świata. Kolega uczestniczy? Z hollyjude? Pilnie czekamy na false flag. Zydochazary muszą mieć alibi, kiedy zaczną zrzucać z dronów wolność i demokrację (vide Libia, Iraq, Jugosławia, Afganistan, Syria,...). Potem przejmą bank centralny, emisję pieniądza, surowce, polityków, fabryki, media, system podatkowy, itd. I demokracja gotowa.
@himilsbach: Aha, czyli klatka w formie UE gdzie europejscy politycy wybierają jak masz żyć jest be.
Za to klatka, w której polscy politycy wybierają jak masz żyć jest już cacy?

ZAWSZE obracamy się w zorganizowanym społeczeństwie - większym bądź mniejszym. Porównywanie ich w inny sposób niż przez porównanie plusów, jakie daje przynależność do danej społeczności jest idiotyczne i z góry skazane na porażkę.
Zorganizowane społeczeństwo istnieje po to, żeby nie ograniczać nikomu wolności, żeby ludzie nie wchodzili sobie na głowę.


@himilsbach: niemożliwe do wykonania. Społeczeństwo to ograniczenia. Ja chcę kosić trawię o 8 rano, a sąsiad chce spać w ciszy. Ja chę miecz czyste powietrze, a ktoś chce kopcić dieslem dojeżdżając do pracy. Ja chcę mieć psa, a ktoś ich nienawidzi. Jak znajdziesz wyjście z sytuacji takie żeby nikomu nie ograniczyć wolności to gratuluję.
@himilsbach: > oscypek nie może wyprodukować gość gdzieś z Myślenic (strzelam bo nie wiem gdzie jest granica dla oscypka) tylko ten z Zakopanego

No i zajebiście, prawo o którym mówisz to jedna z najlepszych rzeczy jakie zrobiło UE. Chroni prawdziwe regionalne produkty. Dzięki temu kupując oscypka wiem, że nie zrobił go w piwnicy jaki brudas niewiadomo jak, a kupując pizzę neapolitańską wiem dokładnie jakie składniki zostały w niej użyte, bo takie