Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za młodu grałem w #ogame . Jedyny komputer w domu był w salonie, więc aby odebrać flotę albo dać budynek do budowy skradałem się czasami o 2-3 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie raz mnie przyłapano, ale było warto ( )
Kto grał ten plusuje, a kto nie ten pakuje plecak na jutro ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_ER5KzhQEEza76tnzu4A89x9oXTg0kQzm.jpg
  • 105
@Niewierny_Mops: nie tylko to ją uwaliło. Wtedy internet mobilny nie był taki tani, a i sama gra na telefonie była prawie niemożliwa. Umarła po części śmiercią naturalną, bo przez ułatwienie rozgrywki spowodowane obecnością smartfonów stała się zbyt nudna. Sam rekord miałem chyba TOP40 na nowym uniwersum ( ͡° ͜ʖ ͡°) i TOP150 na Uni1. Pozdrawiam WATAHĘ, jeśli ktoś trafi na ten komentarz.
Sprawdźcie Stellar Age w google store. Narazie to tylko beta, jeszcze bez podstawowych opcji, ale frajdę już daje. Changelog na wrzesień wygląda obiecująco. Jest potencjał.
W bitefight byłem SGO :D a w sumie oprócz U18 było jeszcze kilka ale nie pamiętam jakie. Ktoś kto w tym nie siedział nigdy nie mógł pójść jak można grać tak zaciekle w przeglądarce w grę gdzie na pozór nic się nie dzieje :D
@ortofosforan: O kwestii przejścia Ogame na urządzenia mobilne też mówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) no Panie, do tej pory masz tylko apkę ja ajpady xD a, gdy robili rework Ogame-a i nowe pierwsze uniwersum Andromeda, to nikt nie ruszył dupy po smartfona, a jak to tak w dzisiejszych czasach taką grę bez apki. Można przez przeglądarkę, ale to dupa nie robota ()
@Hrotan: przypomniałeś mi ból jaki mi sprawili usuwając moje konto jakies top 300, gdy byłem na wakacjach bez internetu, nawet nie miałem się gdzie zalogować, żeby przedłużyć czas tej ochrony w nieaktywnym koncie
@Hrotan: Wstydzę się tak przy wszystkich, bo jeszcze ktoś z ogejmów czyta, a ja jestem w tej społeczności w miarę znany i nie chcę powiązania z wykopem (wiadomo, wstyd tyle lat na wykopie być ( ͡° ʖ̯ ͡°))
@Hrotan: Masz pw wyłączone, lamko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Napiszę tyle żeby nikt inny się nie domyślił :P Próbowałeś farmić na Ursie bo mieliśmy planetę w jednym układzie, ale za każdym razem Ci uciekałem. Po kilkunastu próbach zrezygnowany dałes sobie spokój i dodałeś mnie do buddy. Na pewno mnie pamiętasz, bo jeszcze kilka tygodni temu coś pisałeś na forumach :>