Wpis z mikrobloga

Ej @upflixpl zaktualizujcie bazę usuwanych tytułów z Netflixa. Teraz przegląd na tv, i widzę trochę filmów, które po 19 września będą usunięte, a na stronie cisza.

Wyłapałem taki coś: Leon zawodowiec, Taken 2, Man on a ledge, Safe, End of Watch, The Last Stand, Colombiana, Kick-Ass, Stolen, Mr. & Mrs. Smith, From Paris with Love, Lord of War, Looper.

Więcej wymieniać mi się nie chce.

#netflix #seriale #film #filmnawieczor
  • 10
@Szajwus: Też tak sądzę. Ostatnio coś chciałem obejrzeć i trudno był wybrać jakiś sensowny film. Niby 1600 tytułów, ale spora część z nich to:
- szmiry o bardzo niskich ocenach (nic dziwnego, że Netflix zrezygnował z ocen gwiazdkowych w swoim serwisie)
- standupy prosto z d...
- filmy dokumentalne (może i dobre, ale nie tego szukam, jak się wieczorem chcę rozerwać)
- przewspaniałe kino hinduskie

W tym bagnie nawet jak są
@kwmaster: Tak, ale szczerze to filmy netflixa są zwykle mocno średnie (nielicząc Okji moim zdaniem). Seriale są fajne i je uwielbiam w większości, ale jak wyjdzie sezon danego serialu, to zwykle w tydzień go obejrzę i nie mam potrzeby kupować netflixa potem. Cały czas mnie trzymał jakimiś filmami, których nie oglądałem - głównie klasyki itp, ale usunęli i dupa.
@Lookazz: faktycznie na tv jest napisane, że Leon jest dostępny do 19 wrz. Niestety nie mam na chwilę obecną narzędzia, żeby sprawdzić w ten sposób całą ofertę, a w źródłach danych, z których korzystamy aktualnie nie ma tej informacji. Pomyślimy co zrobić z tym fantem... dzięki za info tak czy inaczej.