Wpis z mikrobloga

Trochę mnie to nerwów kosztowało ale dzięki użytkownikowi forum https://miuipolska.pl/forum/ odzyskałem pieniądze

tadziq jeżeli to czytasz dzięki bardzo !!!

Pokierował mnie co zrobić co przygotować

Może opiszę dlaczego warto unikać Gearbest a gwarancja to fikcja !
Kupiłem Mi5S plus działał przez pół roku do nagłych resetów
Zgłosiłem problem do supportu Gearbest kazali wysłać na swój koszt
Zgodnie z regulaminem przysługuje mi rok gwarancji i naprawy
Odp, że sprawdzili telefon i nie są
Żeby nie było nie neguje firmy Xiaomi, że telefon się popsuł może trafił mi się taki egzemplarz
Na pewno jak odzyskam pieniądze kupie ponownie Xiaomi tylko nie wiem jeszcze czy to będzie

MI6, MI5X, MI NOTE 2

@Siman: tak płatność powiązana z PayPalem ale oni nie mogli mi pomóc bo minęło 180dni
W baku działa to rok
Żeby nie było nie neguje firmy Xiaomi, że telefon się popsuł może trafił mi się taki egzemplarz

Na pewno jak odzyskam pieniądze kupie ponownie Xiaomi tylko nie wiem jeszcze czy to będzie


@Grzesiek1010: A mówią, że człowiek uczy się na błędach ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@widmo82: zawsze tak bylo, tylko mirki daly sie skusic rozdajo, poogladaly jakis live stream z siedziby, napalaja sie na kupony i nagle gearbest stal sie super ekstra i biznes sie kreci.

W ramach zwrotow proponuja albo swoje gowno punkty, albo ulamki kwoty zaplaconej za towar.
Kazdy jeden spor ktory z nimi mialem, trzeba bylo rozstrzygac przez paypal i tak samo jak opowi proponowano mi #!$%@? w ramach zadosc uczynienia. Byleby tylko
@Grzesiek1010: a nie lepiej za odzyskane pieniądze pobawić się w naprawę mi5s+? Może to tylko coś związanego z baterią, bo nie wierzę, że po pół roku mogłoby paść coś innego.
@sing: Telefon leży w Gearbest więc nie mam co naprawiać
Czytałem na forach o podobnych przypadkach wyszła jakaś wadliwa partia co miała problem z płytą główną obstawiam, że tutaj jest problem.
@sing: mi5s plus

najlepiej wejść na forum http://en.miui.com
jest bardzo dużo wątków o uwalonych telefonach gdzie nawet EDL mode nie pomaga
O grzebaniu w telefonach wiem całkiem sporo i tutaj już nic nie pomagało

Problem był gdzieś na linii USB > Płyta główna > Bateria znajomy sprawdzał telefon to uruchamiało go jedynie wpięcie baterii w zewnętrze źródło zasilania które ma większą moc niż ładowarka

Uprzedzam pytania telefon był tak rozebrany, że