Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
schreder

schreder

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28722
  • Znaleziska 3633
  • Mikroblog 25089
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 72

553

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

Gra zamówiona prawie dwa lata temu, żeby tydzień po premierze nadal jej nie mieć. Taki preorder to tylko w XKOM!

schreder
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 05:45:27
  • 153
  • #
    xkom
  • #
    xbox
  • #
    gry
  • #
    zakupy
schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 07:10:44 via Wykop
  • -36
@wojtekwu: ciekawe że mnie pokarało za preoder ale nie tak jak zwykle, że gra słabo chodzi (choć to też ale ujdzie wg mnie) a tak że sobie w ogóle nie pograłem xd
schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 07:54:28 via Wykop
  • 5
@chciwykrasnolud: jakoś w innych sklepach były. Inny dystrybutor?
schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 07:54:51 via Wykop
  • -8
@fizzly: karta podarunkowa z terminem ważności. Mówi to pani coś panie Ferdku?
schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 07:55:22 via Wykop
  • 0
@Nick7C5: nie raz pisałem na czacie, raz dzwoniłem. Dostałem te 20zl i tyle. Wolałbym anulowanie zamówienia i zwrot karty podarunkowej bo obawiam się, że dałem pewnie z 259,99 więc byłbym 130zl w plecy jakbym anulował.
schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 09:27:37 via Wykop
  • -7
@LudzieToDebile: widzę że nie rozumiesz idei preorderu więc nie wiem po co się w ogóle wypowiadasz.
schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 12:40:37 via Wykop
  • 0
@Korda: ciężko odpala się na Xboxie piraty xd
schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 12:43:43 via Wykop
  • 6
AKTUALIZACJA: po kolejnym telefonie na infolinię pan pracownik zajął się tematem i złożył zapytanie do magazynu czemu nie wysłane. Finalnie na chwilę obecną ma być dziś wysłane i bezpłatnie dodana mi została opcją dostawy do paczkomatu w sobotę. Także zobaczymy.

A no i to był kod rabatowy za zakup telefonu na chyba 200zl dlatego też nie może być zwrócony. Nie wiem czym to się różni od karty podarunkowej no ale z rozmowy
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 15:54:10 via Wykop
  • 3
Aktualizacja 2: Paczka nadana, kurier odebrał. Dostawa ma być jutro w sobotę. Także chyba koniec. W sumie trzeba na infolinii narzekać mocno a nie tam jakieś czaty.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

schreder
schreder
Autor
12.06.2026, 15:57:08 via Wykop
  • -1
@Tasde: no ta, szczegolnie jak kupie GTA VI, przejde i odsprzedam za 30zł mniej. Ale nie lepiej kupic za 300zł, przejść i tyle.
schreder
schreder
Autor
13.06.2026, 09:48:36 via Wykop
  • 0
Aktualizacja 3 (koniec): no i paczka odebrana. Idę grać. Cześć!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gerwazy-oko
gerwazy-oko
08.03.2026, 06:42:50
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 08.03.2026, 07:37:15 via Wykop
  • 25
@gerwazy-oko: kolego dasz jakiś tag żeby tylko twoje podsumowania się wyświetlały?
  • Odpowiedz
lronman
lronman
25.02.2026, 19:07:01
  • 1
Dobra misiaczki, jako że mam trochę wolnego sianka to pcham treningowo i amatorsko co miesiąc po kilka tysi na #revolut w takie oto #etf ki

Tydzień pierwszy +300 netto +4,8%

Obserwuj #testujeetf i do zobaczenia za 3 tyg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
lronman - Dobra misiaczki, jako że mam trochę wolnego sianka to pcham treningowo i am...

źródło: etf1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 25.02.2026, 19:38:09 via Wykop
  • 1
@lronman: Powodzenia przy corocznym rozliczaniu podatku :)
  • Odpowiedz
schreder
schreder 14.01.2026, 11:43:50
  • 0
Jakie są zasady gwarancji u Sony na PlayStation 5? Bo mogę kupić z dobrym cashback z empik ale sprzedaje jakiś sprzedawca mało znany. Wystarczy faktura od niego czy powiedza żebym spadał?

https://www.empik.com/konsola-sony-playstation-5-digital-slim-chassis-e-825-gb-sony,p1660908318,multimedia-p

#playstation
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder
Autor
14.01.2026, 13:40:50 via Wykop
  • 0
@Catmmando: no faktura będzie na pewno. Cashback powinien zadziałac bo przecież przez empik kupuje ale pod pytam na czacie Zen. Jak nie to anuluje xD
  • Odpowiedz
schreder
schreder
Autor
14.01.2026, 15:44:05 via Wykop
  • 0
@TenNorbert: na czacie Zen mowili że zadziała
  • Odpowiedz
schreder
schreder
Autor
14.01.2026, 15:45:55 via Wykop
  • 0
@Catmmando: ale mowisz o zwrocie ZEN? Bo inny to wiadomo że dymnie a tu masz kase 5 sekund po platnosci juz wypłaconą.
  • Odpowiedz
schreder
schreder
Autor
14.01.2026, 20:00:10 via Wykop
  • 0
@Catmmando: ok, z tymi zwrotami to wiem, że często potrafią wydymać. Dlatego używam Zen.
  • Odpowiedz
schreder
schreder 25.09.2023, 19:34:15
  • 0
Hej, możecie doradzić w co byście pakowali kasę w PPE PZU? Żona ma konto tam i nie jestem jeszcze na tyle obeznany żeby jej doradzić ale wydaje mi się że 70 procent w Krakowiaka i 30 procent e stabilnego wzrostu to trochę lipa bo to prawie dam WIG. Zastanawiałem się czy jej nie polecić zmienić 70 procent krakowiaka na fundusz akcji globalnych ale tam i tak 70% WIBOR 6M + 30% MSCI
schreder - Hej, możecie doradzić w co byście pakowali kasę w PPE PZU? Żona ma konto t...

źródło: temp_file2800771916006062302

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder
Autor
06.08.2025, 13:42:54 via Wykop
  • 0
@broker: dałem sobie spokój.
  • Odpowiedz
schreder
schreder
Autor
09.08.2025, 07:09:53 via Wykop
  • 0
@broker: a no to jest to co było a napisałem w poście o tym
  • Odpowiedz
Sheckley2
Sheckley2
22.07.2025, 14:39:57
  • 7
W rankingach książek, których akcja toczy się w startrekowym uniwersum nieodmiennie wysoką pozycję zajmuje od lat powieść „Imzadi” Petera Davida (1956-2025). Wydana w 1992 r. powieść to interesujący miszmasz pomysłów układających się jednak w spójna całość i idealnie wpisujących się w szerszy obraz postaci, który po raz pierwszy ujrzały świat na telewizyjnym ekranie.

Jak można się domyśleć z tytułu, powieść dotyczy relacji łączącej Williama T. Rikera pierwszego oficera na USS Enterprise oraz Deanny
Sheckley2 - W rankingach książek, których akcja toczy się w startrekowym uniwersum ni...

źródło: Imzadi_hardback_cover

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 22.07.2025, 19:40:26 via Wykop
  • 1
@Sheckley2: są jakieś książki ST po polsku może? Czy niczego nie tłumaczyli?
  • Odpowiedz
schreder
schreder 23.07.2025, 19:29:56 via Wykop
  • 1
@Sheckley2: dzięki. Muszę zobaczyć czy dam radę ogarnąć po angielsku wi więc załatwiłem Prime directive. Ale pewnie nie będzie łatwo :/
  • Odpowiedz
oreze
oreze
15.04.2025, 12:19:31
  • 0
szukam #zmywarka do 3.5, maks 4k. Z wymagań to w sumie nie wiem, nigdy nie miałem zmywarki xD na pewno musi być możliwa do zamontowania w zabudowie ikei, być w miarę cicha bo będzie w aneksie, myć jakby jezusek sam talerze wylizywal (nienawidzę zmywać). Opcjonalnie połowa załadunku bo będzie używana na maks 2 osoby i co tam jeszcze jest fajne w zmywarkach, nie wiem xD Patrzyłem na przykład tego whirpoola
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 04.07.2025, 13:24:51 via Wykop
  • 0
@Uzytkownikportaluwypokpeel: jak tam działa ten Whirlpool dalej? Kurde super zaprojektowali te nowe zmywarki ale opinie różne o awaryjnosci :/
  • Odpowiedz
MondayPL
MondayPL
MondayPL
29.04.2025, 09:14:23
  • 0
#obligacjeskarbowe #obligacje
A co gdyby kupić za połowę TOS, za połowę EDO i za półtota roku sprzedać to co nie siadło…
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 29.04.2025, 11:33:58 via Wykop
  • 0
@MondayPL: belka i kara za wykupienie. Chyba kiepski biznes ale to by trzeba było solidnie policzyć
  • Odpowiedz
caesarimmortale
caesarimmortale
27.04.2025, 05:55:30
  • 0
Cześć Mirki,
Szukam jakiegoś taniego lotu na majowke(1-4.05) wylot z Warszawy. Gdzieś gdzie ciepło i można coś pozwiedzać i pojeździć na rowerze. Myślałem na Pizą lub Sycylią. Ewentualnie gdzie polecacie jechać samochodem z Warszawy, jakieś ciekawe miejsca, myślałem na Wiedniem. #tanieloty #taniepodrozowanie #podroze #podrywajzwykopem #zwiedzajzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 27.04.2025, 09:17:56 via Wykop
  • 1
@caesarimmortale: loty na majówkę wykupione? Kto by się spodziewał
  • Odpowiedz
powodzenia
powodzenia
08.04.2025, 13:37:46
  • 1
chciałem dokupić trochę WVCE #etf #gielda i od czasu kiedy zrobiłem przelew do makrela, do teraz, kiedy doszedł, jest na plusie 2%. weź coś o-------l Trump
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 08.04.2025, 18:44:19 via Wykop
  • 1
@powodzenia: ja też. Ale ciekawe co jutro rano będzie jak Trump wprowadził dodatkowe 50 procent cła na Chiny.
  • Odpowiedz
schreder
schreder 10.04.2025, 21:07:35 via Wykop
  • 1
@powodzenia: ja czekałem na wypłatę i w ogóle nie kupiłem xd
  • Odpowiedz
Pepe_Roni
Pepe_Roni
04.04.2025, 06:13:15
  • 0
Przez tego pomarańczowego bezmózga po miesiącu mam -10% w ETF...
#inwestowanie #etf #usa #trump
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 08.04.2025, 18:45:21 via Wykop
  • 0
@Pepe_Roni: co tak słabo? Ja -15%. Jak certyfikowany inwestor wykopu kupuje na samej górce. Teraz jeszcze muszę trafić w dołek i sprzedać
  • Odpowiedz
QWEDRY99
QWEDRY99
03.04.2025, 07:38:38
  • 1
Czy nadal opłaca się kupować obligacje skarbowe?
Czy EDO to nadal dobra opcja czy teraz raczej TOS? Co teraz kupujecie?

#obligacjeskarbowe
#obligacje
#inwestowanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 04.04.2025, 19:22:55 via Wykop
  • 0
@Jefrjeitor: przy takim zakupie się płaci belkę od odsetek czy jest taka jakby wymiana i znów odwleka się płatność podatku?
  • Odpowiedz
rukh
rukh
03.01.2025, 03:14:32
  • 4
#startrek #seriale #scifi #startreklowerdecks

Jeśli się ktoś nie przekonał po pierwszych odcinkach "Star Trek - Lower Decks" to nic dziwnego, są dość nisko oceniane:
https://episode.ninja/series/star-trek-lower-decks

Ja po pierwszym sezonie powiedziałem sobie nie, i kilka lat miałem przerwy :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 04.01.2025, 11:38:43 via Wykop
  • 0
@rukh: no jak na animowane i dla dzieci to całkiem nieźle odcinki tam były. Lepsze od Picarda i późniejszych Discovery na pewno.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
24.11.2024, 16:36:56
  • 0
Jest jakaś opcja, żeby w serwisie PKO, gdzie się obligacje wykupuje, dodać jakieś adnotacje na ten temat? Chcę odkładać w obligacjach na różne cele i nie chciałbym potem tego wszystkiego pomieszać xD #pytanie #obligacje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schreder
schreder 24.11.2024, 20:23:02 via Wykop
  • 0
@Shatter: weź sobie wprowadzaj do arkusza inwestycyjnego od inwestomat.pl. dodasz sobie komentarz bo to Excel i tyle. I masz tam fajne dane o swoich obligacjach
  • Odpowiedz
schreder
schreder 23.11.2024, 09:04:52
  • 0
Wiecie może jak się zweryfikować przy oddawaniu opon starych w ZUT? Dowod osobisty wystarczy albo karta mieszkańca w aplikacji?

#gdansk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik
23.11.2024, 09:30:27 via Wykop
  • 1
@schreder: Opon co prawda nie oddawałem, ale jeśli to taka sama procedura jak do PSZOKu -- to jak jedziesz pierwszy raz to wypełniasz formularz, wprowadzają Cię do systemu. Nie pamiętam czy chcieli dowodu, ale karty mieszkańca ani aplikacji nie chcieli.
  • Odpowiedz
BreathDeath
BreathDeath
23.11.2024, 10:01:26 via Wykop
  • 1
@schreder: dowód starczy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.08.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking