Wpis z mikrobloga

@Adams_GA:

Najwyraźniej lubią się brandzlować do animowanych postaci przedstawiających nieletnie dziewczynki.

Daj jakikolwiek dowód na to, że to dziewczynki. Poza tym, znasz mnie lepiej niż ja sam, skoro od ciebie dowiedziałem się, że brandzluję się do chińskich bajek XD

Ale z kim ja próbuję dyskutować, z ekspertem do spraw strojów kąpielowych w chińskich bajkach.


Fajne argumentum ad personam, użyłbym podobnego, ale nie chcę się zniżać do twojego poziomu.
@kub0t: to jest zwyczajny fanart jak w sieci pelno, narysowany, i powinno sie podziwiac ze autor obrazka potrafi stworzyc cos, co ludzie lubią. ludzie tylko sie triggeruja bo oczy są wieksze. Selekcją naturalną? niewiem, no chyba że lubisz ogladać filmy gdzie urywają głowy i krew sie leje, zamiast zwyczajnych niewinnych obrazkow. to twoim zdaniem kto jest bardziej zdegenrowany? bo przeciez kto lubi ogladac urywanie głów to ma predyspozycje do bycia mordercą?
Daj jakikolwiek dowód na to, że to dziewczynki.


@Czokolad: nie widzisz ich aparycji, cech zewnętrznych, twarzy? Poza tym aż wygooglowałem "age 14-15" xD (http://accelworld.wikia.com/wiki/Kuroyukihime). Naprawdę to jest Wasz argument? Że to narysowane coś nie ma stwierdzonego wieku?

Fajne argumentum ad personam, użyłbym podobnego, ale nie chcę się zniżać do twojego poziomu.

Zniż się, zapraszam. Problem w tym, że na mnie nic nie masz, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie swój
Posmieszkowac z anime fagów zawsze można, ale widzę, że wy faktycznie jakieś problemy tutaj macie.
Arty są ładne, sam lubię sobie czasem przejrzeć tag randomanimeshit, niektóre kreski naprawdę wpadają w oko. Jeśli chodzi o wiek postaci natomiast: nie da się go stwierdzić, a nawet jeśli się da - te postacie nie istnieją.
Jeśli myślicie, że jeśli kogoś kręcą obrazki z młodziej wyglądającymi rysowanymi dziewczynkami to podobają mu się też prawdziwe małe dziewczynki,
@Czokolad: no i dałem Ci dowód, że nawet w poglądach twórców czy tam fanów tej serii, nie wiem kto tworzy tę wiki, ten obrazek przedstawia 14 letnią DZIEWCZYNKĘ. I co teraz powiesz? Nie ma dowodu, że to dziewczynka?

@Arkatch: jak dorośniesz do poważnej dyskusji, zamiast zgrywać chojraka, to wtedy mnie wołaj. Albo przeczytaj jeszcze raz wszystko ze zrozumieniem.
@Arkatch: nie, napisałem że są to postaci o CECHACH małych dziewczynek i że moim zdaniem jeśli się to komuś podoba to jest to dewiacją seksualną. A nie zajmuje się bo nie przedstawiają one stricte dzieci, co nie zmienia mojego argumentu, że dalej to jest dewiacja.

@Czokolad: oho widzę skończyły się argumenty, to teraz zaczynamy odwracanie kota ogonem "a psze pani tamci są gorsi".