Wpis z mikrobloga

Co za ludzie pracują na poczcie to ja nawet nie... Koleżanka z #pracbaza kupuje znaczki pocztowe do firmy tak że zamawia u listonosza który bywa u nas codziennie (daje mu kasę, on następnego dnia przynosi znaczki i fakturę), gość przyniósł znaczki i fakturę ale na inna firmę. Oczywiście nieporozumienie i miał następnego dnia to poprawić. Oczywiście zamiast dobrej faktury to przyniósł korekty na zero do tej złej i tyle. Poczta uważa że tyle wystarczy, i nie potrzeba wystawiać faktury na prawidłową firmę... Najlepsze że podobno durna baba na poczcie to się tak zachowuje jak by wszystkie rozumy pozjadała w tym temacie :D #poczta #pocztapolska
  • 7
@Envelo: Właśnie rozmawialiśmy o Was w biurze, w sumie to nikt tu o Was nie wiedział :) Musicie zainwestować w jakąś promocje :) ale chyba zaczniemy z was korzystać bo to w sumie fajny patent :)
@ChempyTuj wiesz jakie jest wytłumaczenie na błędna fakturę? "nie da się nowej" i listonosz też nie wie co ma zrobić. Wiem bo sam pracowałem jako listonosz który obsługuje firmy i sprzedawalem dużo znaczków.