Wpis z mikrobloga

Nasze żelki ostatnio podróżują po królewsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przestrzegam, te zielone pianki to nie jest gratis tylko miękki wypełniacz, żeby żelki nie miały siniaków jak te banany, co się po nocach bijo. Jedyne prawilne zielone pianki to takie o smaku liści, dostępne w mixie: http://sklep.gusto.pl/pl/p/MIX-pianek-1-kg-w-opakowaniu-foliowym/2 (to te legendarne #!$%@? pyszne liście)

PS: zdjęcie pożyczone
PS2: konkurs żelkowy kończymy za tydzień 15.09
PS3: widzę że heheszkowa kartka w paczce już dotarła do pierwszych mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gusto #zelki
Pobierz ecco - Nasze żelki ostatnio podróżują po królewsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przestrzegam, te zielo...
źródło: comment_gTy5Sbw41FOX62X5Ncdi6AmbjGBsDzjw.jpg
  • 26
@Lapidarny: a to akurat nie kwestia opakowania. Własnie jedzie do mnie kurierem próbka. Wysłana w piątek, aby przez weekend poleżała u kurierów na bazie i w poniedziałek była u mnie.
@SmallCaracan: pianki były wilgotne własnie i są chyba przez to gorsze niż poprzednio, bo takie kluchy, a wcześniej były delikatnie "chrupiące"

To jest moje drugie zamówienie u nich i pierwsze były zajebiste, aż za dobre, bo codziennie je jem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ecco: A no i w tym wpisie komentarz mirka.

Ja rozumiem, że może coś się popsuć, przeprosiłeś ładnie bo był fail i tyle. A w tym wpisie mirek pisze, że żelki były spocone to się pytam grzecznie jakie, żebym na przykład wziął inne zamiast się rozczarować przy pierwszym zamówieniu. A Ty, że sieję ferment. Nieźle xD
@ecco: "Wszystkie" czyli kwaśne, w tym temacie masz pianki i malinki, jeszcze gdzieś czytałem o innych, nie pamiętam jakich.

A "to jest dramat" to powiedzenie od Zbigniewa Stonogi, nie chce mi się tłumaczyć kontekstu.

Nie bierz wszystkiego dosłownie na przyszłość.
@SmallCaracan: ja bym Ci chętnie udzielił odpowiedzi na takie pytanie, ale ono nigdzie nie padło :) po prostu napisałeś dosyć ogólnie, a sytuacja dotyczy konfidentek. Ja nie biorę, ale inni biorą i potem ktoś mi napisze, że inne Mirki to piszą że wszystkie żelki to dramat xD tak właśnie powstaje ferment :D
@ecco: Może następnym razem wstawię lenny face'a zamiast "XD" bo faktycznie ktoś na serio odbierze.

Also, jeżeli konfidentki się pociły, oraz pianki to nie jest wina żelek tylko coś z opakowaniem czy przesyłką. Więc problem może wystąpić w każdych żelkach