Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, ale jem właśnie "kwaśne" żelki #gusto i @ecco - nie wiem czy one takie są czy o co chodzi ale są całe mokre, aż paczka jest w środku mokra, do tego nie są kwaśne a słodkie. W sensie czuć kwaskowatość ale.. nie tego się spodziewałem. Miały być takie hur dur mocno kwaśne a są... mokre i słodkie.

Nie jestem jakimś fanem kwaśnych, ba moje kubki smakowe dostają #!$%@? od słodkich rzeczy więc myslalem ze tym razem eksplodują bo rzadko jadam takie żelki ale #zalesie (,)
  • 10
@UowcaTroli: mam aż takie bryłki kwasku cytrynowego w paczce - takie zbrylone kawałki, one są kwaśne, ale żelki są słodkie... nie wiem co poszło nie tak ale nawet mój różowy wyczulony na kwaśne rzeczy je je bez problemu, a to już jest źle xd
@Papasanbaba: @Lapidarny: z jakiegoś powodu niektóre paczki konfidentek z ostatniej partii dojeżdżają czasami mokre, spocone. Ja już robię testy tego typu, że sam sobie każdą partię wysyłam przez całą Polskę i odbieram. @Lapidarny najbliższa partia zawiera usprawnienie rozwiązujące problem, odezwę się do Ciebie jak mi przyjdzie próbka
@ecco: A mnie nie zawołał. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Daj znać, jak to naprawicie, bo pół roku temu były dobre, jak były w fazie testów, więc chyba później poszło coś nie tak (może ciepło im aż tak szkodzi a jednak latem bywa w tym kraju ciepło).