Wpis z mikrobloga

Dziękujemy wszystkim użytkownikom tagu # danielmagical za wspaniałe rozpieprzenie wykopu.
Ale oczywiście się z tym nic nie zrobi bo po co przejmować się normalnymi użytkownikami xD
Swoją drogą @Moderacja @wykop powinniście zmienić komunikat na "Ups, przepraszamy trwa spamowanie serwisu patologią"
A na poważnie to zróbcie coś z tym, bo dla mnie niepojęte jest dalsze korzystanie z wykopu w takim stanie jak teraz... #afera #moderacja #bekazpodludzi
  • 87
@sikhaj: Już kiedyś pisałem co z tym należy zrobić. W zasadzie zdradziłem genialny pomysł na biznes z murowanym sukcesem. Założyć odpowiednik wykopu/strimi. Odpowiednik który funkcjonowałby jako platforma powiązana tylko z youtuberami i strimerami. Na takiej stronie zbierałby się ten cały internetowy odpad, tam prowadziliby swoje wojenki, dyskusje itp.
Jestem pewny, że generowaliby oni ogromny ruch na takiej stronie, co przełożyłoby się na zarobki ( ͜͡ʖ ͡€)
@ORMO-27: Mogłoby też się stać to co po powstaniu strimi, wykopki ruszą gromadą i serwery się zawieszą bo nikt nie przewidzi takiego ruchu. Zwłaszcza, że sam magical powoduje krztuszenie się wykopu - strony która stoi na kilku serwerach. Pomysł ryzykowny, bo można utopić pieniądze w wątpliwą inwestycje, no ale jakby coś takiego wyszło to wilk syty i owca cała.
@SweetNight: Dlatego należałoby to zrobić patrząc na błędy innych i przewidując każdą możliwą ewentualność. Trzeba by po prostu zainwestować w lepsze serwery. Największym błędem tego wykopka od strimi było to, że po tym jak strona padła, nie uruchomił jej przy najbliższej możliwości, tylko czekał nie wiadomo na co.
@Arkatch: Nie wiadomo jak ją napisał, wykop pewnie też nie jest jakimś arcydziełem pod względem kodu. Można niby kombinować z jakimiś nginxami, ale to nic nie da przy takim nawale postów. Nauczony przykładem pewnego forum o kupie, żeby spowolnić postowanie i nawał gówna to najlepiej dać jakąś captchę i elo. Proste rozwiązania są najlepsze.