Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że czekam mocno na tę High Sierrę. Mimo że wielkich zmian nie ma, to ten nowy system plików, usprawnienia w Mailu i Safari, to wszystko znowu ładnie wpłynie na produktywność. Ciekawe jak będzie ze stabilnością na #hackintosh, bo o mojego #macbookair z 2015 roku się zbytnio nie martwię. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie powoli mijają już 2 latka od przesiadki na macOS i naprawdę totalnie nie wyobrażam sobie powrotu na #windows. Na jabłkowym systemie wszystko już sobie tak zautomatyzowałem, magia. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#macos #osx #apple #komputery #przemysleniazdupy
Pobierz logixdev - Powiem Wam, że czekam mocno na tę High Sierrę. Mimo że wielkich zmian nie ...
źródło: comment_GDIPEwbOzjFsazaJ9JnsG62ZSDFCtGTn.jpg
  • 10
@logixdev: Ja ostatnio się interesuję #hackintosh bo za jakiś rok chcę kupić nowy komputer, a mam dość windowsa jednak cebula mi nie pozwala kupić słabego sprzętu (a głównie do obróbki filmów), mimo że kiedyś moja opinia o tym była "nah, szkoda zachodu, i tak nie będzie działać jak powinno".

Teraz właśnie w High Sierra to wszystko się zmieniło, mój niebieski pracuje w serwisie Apple i mówi że teraz strzelili sobie nieco
@sha606: Hackintosh jest super! Oczywiście dobrze postawiony tj. czysta instalka, Clover, najnowsze kexty. Ja od roku nie miałem żadnego crasha czy czegokolwiek innego na i5, 8GB DDR3, HD7850 + SSD. :)
@sha606: od dobrych paru lat na słabszych podzespołach działa mi wszystko tak jak mówisz. Aktualizacje zawsze z mac app store, zadnych kombinacji od mavericksa chyba. Co do samej high sierry słyszałem opinie, że apple file system może przynieść nam więcej kłopotów niż pożytku i w pewnym sensie ubija niektóre instalacje na cloverze :( z pewnością to rozgryzą, ale apple też kombinuje żeby nam dowalić :D
@blinxdxb: co znaczy poprawnie z wieloma monitorami? Potrafi wyświetlić jedną aplikację (jedno okno) na dwóch ekranach? To chyba jedyna rzecz której mi brakuje po przesiadce z Windowsa, Adobe bridge na dwóch ekranach.
@viruszg: tego nie wiem, bo mam monitory 21:9 ale wiecznie miałem problem z laptopem podłączonym do dwóch monitorów. Często po uśpieniu nie mogłem obudzić komputera myszka czy klawiatura, musiałem podnosić klapę macbooka. Teraz wybudza się za każdym razem.