Wpis z mikrobloga

Szukam pomysłów.
W mojej fieścince dużo rzeczy nawaliło przez ostatni rok. Naprawiałam je sobie i topiłam kolejną kasę aż ostatnio auto zesikało mi się. Cały bak paliwa w piach! Po dłuższych perypetiach jestem w plecy kupę siana a auto nadal popuszcza!
Wymieniłam wtryski. Pali pięknie, wszystko cacy, przewody drożne, ale skądś leci takie ciśnienie, że wypierdziela mi przewody paliwowe z wtryskiwaczy i dupa sraka. Przewody też wymienione... Wypierdziela nawet jak trytytką się złapie!
Macie jakieś pomysły o co chodzi? Dodam, że są to gównowtryski siemensa, fiesta 1,4 tdci 2002.
()

#samochody #mechanikasamochodowa #ford #pytaniedoeksperta
  • 13
@polo195: Sprawdzana. Na przelewach też jest ok, paliwa za dużo nie leje ale dalej wywala przewody... Nie wiem co jeszcze może wytwarzać takie wysokie ciśnienie, że od razu przy odpaleniu przy losowym wtrysku przewód odskakuje.
@Samboja hmm to w takim razie pod kompa podpiąć sprawdzić ustawienia przepustnicy, kąty wtrysków. A swoją drogą jak z mocą ? Odczuwasz braki ? Czy jest bez zmian ? Kiedy wężyk wypada ? Jak obroty wysokie czy bez różnicy ?