Wpis z mikrobloga

Przez parę ostatnich dni piszę własną stronę internetową (portfolio), oceni ktoś czy to http://127.0.0.1/ w ogóle się nadaje?

A tak na bardziej serio to szukam taniego hostingu i póki co wygrywało home.pl, dopóki nie zobaczyłem, że poza okresem rabatowym kosztuje 400zł/rok, bo jeśli chodzi o domenę to raczej ovh wygrywa.

Może ktoś ma do polecenia jakiś tani #hosting (tak żeby BD nie miała 200mb)

#humorinformatykow
  • 22
@emtei: dzięki, trochę mała pojemność (planowałem korzystać trochę jak z dropa), ale za to tanio jak barszcz


@mihaubiauek: nie wymagam dużo, te 2gb pojemności na linuxpl pewnie by mi już starczyły.
Nie ma nic za darmo ;)


@sierzchula: z tego co widzę rozmiar bazy 200mb?

@Rst00: dzięki, przyjrzę się ;)

@carving85: chyba się przyjrzę bliżej, najwyżej za jakiś czas zrobiłbym transfer na nowy hosting
@sirgorn: jakby nie bylo warto to bym nie polecal nawet jakby bylo 50% prowizji. Mam serwer od roku, a mialem w roznych miejscach wczesniej - ovh,linuxpl, home i jestem naprawde mega zadowolony
@sirgorn: Teraz z trustME mamy walkę o reflink :D.

Powiem ci że sam mam dwa vps w webh i jestem zadowolony. Plusem jest support który i pomoże nawet jak nie musi. I z którym idzie się dogadać jakbyś potrzebował coś co nie koniecznie jest w ofercie co często u innych z tym ciężko bo im nie zależy.

Plus webh siedzi wy wypoku więc zawsze można im potruć tutaj z pytaniami (
@sirgorn: zdecydowanie MyDevil.net
Z reflinkiem GMLK6U4V77 dostajesz -20%, teraz jest dodatkowa promocja to w ogóle za grosze można mieć. Support świetny, stabilność bardzo dobra. No i bardzo przyjemny PA - łatwy w obsłudze.

Domenę bierz w OVH, chyba najlepsze miejsce na to.
@aso824: dzięki, póki co rozgoszczę się na tej darmowej wersji MyDevil ct8 - z tego co widzę to póki co działa bardzo dobrze. Muszę dopracować i dodać parę funkcjonalności do strony, a trochę mi to zajmie, bo ze mnie raczej janusz html/php jest
@sirgorn: też dobrze; polecam potem przeskoczyć na pełną, nawet najtańszy pakiet - więcej możliwości; ja tego hostingu używam do wielu zadań dzięki dostępowi SSH, w dodatku support jest Ci w stanie nawet jakiś pakiet doinstalować jak potrzeba ( ͡ ͜ʖ ͡)

Swoją drogą jakbyś miał problem z ct8/mydevil to możesz nawet do nich na mirko uderzać - @MyDevil
http://127.0.0.1/ :)


@sirgorn: ja mam ze 30 srton na WEBD.pl i zawsze wszystko gra, kontakt, dział techniczny i handlowy jest super. Pani Barbara jedna i druga zawsze chętnie pomaga. Z migracjami, zarządzaniem kontami i cesjami zawsze mi pomagali przez telefon. Super firma.