Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
poznalem sie z dziewczyna na sympatii i jest zajebiscie, 3 miesiące już się spotykamy, jesteśmy razem od miesiąca, ale ona nie usunęła nadal konta na sympatii. Ja usunąłem ale mam fejkowe i widzę, że wieczorami jest online. Nie wiem czy pisze z kims no ale sam fakt ze wchodzi. Warto sie przejmowac? Bo troche mnie to smuci i #!$%@? z lekka

#zwiazki #podrywajzwykopem #sympatia #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
@kasiaen: bo tinder to jak ten sklep z facetami

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro nie mogla zejść niżej. Chyba, że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi pewna kobieta poważnie zainteresowana !kupnem męża.
Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
"Mężczyźni tutaj mają
Pobierz PeterFile - @kasiaen: bo tinder to jak ten sklep z facetami

W pewnym mieście powst...
źródło: comment_BmbowBcHW8A1csJx5BzaZRycW1QzVMmX.gif
@mr_hammerer: żadnych złych doświadczeń, po prostu wiem jaka jest sytuacja na rynku.. nie mówię, że wszystkie, bo to byłoby kłamstwo, ale wiele się tego trzyma długo, bo a nuż znajdzie się ten romeo, a jakby ją ktoś nakrył, że nadal ma tindera, to zawsze wymówka, że zapomniała usunąć.. nawet bez tindera laski sondują rynek w poszukiwaniu lepszego gościa, taka natura niektórych, zwłaszcza jak jakieś zgrzyty/problemy się pojawią lub po prostu miesiąć
@kasiaen: gdyby było jak mówisz to już dawno byś znalazła odpowiedniego faceta, ogarnięte i ułożone laski szybko znajdują facetów, a jeśli ty jesteś zmuszona do założenia tindera to jednak sądzę że coś jest nie tak