Wpis z mikrobloga

Czym mogę pozytywnie zaskoczyć chłopaka z którym się od jakiegoś czasu spotykam?
Jakie cechy powinna mieć w dzisiejszych czasach dziewczyna z którą chce się być?

Staram się wymyślać jakieś fajne plany nawet na luźne randki, seks też staram się żeby był fajny i nie robię tego na siłę, próbuje jakoś pokazywać się za każdym razem w różnych innych stylówkach fajnych i ogólnie staram się pokazywać swoje zaangażowanie w relacje.
Nie pisze z żadnymi chłopakami, nie mam portali randkowych i nie szukam kogoś innego ani jakiejś opcji B.
Jakoś tak mam paranoje, że nie jestem wystarczająco dobra i chciała bym się bardziej postarać.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #tinder
  • 66
@Hopsa: Z doświadczenia - jak uważasz, że nie jesteś wystarczająco dobra i musisz się bardziej starać, to nie ważne co zrobisz i tak będziesz tak dalej uważała. To taka zamknięta pętla.

Dodatkowo pytanie czy podstawy do takiego myślenia, nie są spowodowane tym, że to druga strona ma w sumie wywalone i nie robi nic więcej ponad minimum i Ty przez to uważasz, że musisz się starać bardziej, by to ciągnąć wyżej
  • 3
@boospit
Nie no, właśnie bardzo się stara. Nic mi nie żałuję, robi takie rzeczy które ja lubię, nawet już mnie zabrał na małą weekendową wycieczkę, no i mi się podoba bardzo. Jakoś stwierdzałam, że nie chce się bawić w jakieś gierki czy jakieś sztuczne olewanie. Ja jemu też się bardzo podobam i po prostu chce się postarać bez jakiś kombinacji i myślę o jakiś miłych gestach żeby pokazać że mi też zależy
@Hopsa: Jeżeli się stara to na plus. A jeżeli chcesz naprawdę dowiedzieć się co sprawi mu przyjemność, po prostu go zapytaj. Dialog podstawą udanego związku. Jak się nie będziecie komunikować i szczerze mówić na co macie ochotę, na co nie - to może dojść do tego, że będzie rosła irytacja i się posypie..

Przypatrz się czym się zajmuje w wolnym czasie, co robi, o czym mówi i w razie co w