Wpis z mikrobloga

Czym mogę pozytywnie zaskoczyć chłopaka z którym się od jakiegoś czasu spotykam?
Jakie cechy powinna mieć w dzisiejszych czasach dziewczyna z którą chce się być?

Staram się wymyślać jakieś fajne plany nawet na luźne randki, seks też staram się żeby był fajny i nie robię tego na siłę, próbuje jakoś pokazywać się za każdym razem w różnych innych stylówkach fajnych i ogólnie staram się pokazywać swoje zaangażowanie w relacje.
Nie pisze z żadnymi chłopakami, nie mam portali randkowych i nie szukam kogoś innego ani jakiejś opcji B.
Jakoś tak mam paranoje, że nie jestem wystarczająco dobra i chciała bym się bardziej postarać.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #tinder
  • 66
@Hopsa:
a) zaplanuj wypad moze być budżetowo typu sama proponujesz spacer i robisz na niego kanapki albo kupujesz bilet czy po prostu mówisz że zabierasz go w w weekend w góry nie mówisz gdzie. No i planuje trasę i tak sobie spacerujecie póki jeszcze pogoda.
b upiecz mu jakieś swoje ulubione danie w którym dobra jesteś jeśli on też je lubi
po prostu im więcej inicjatywy tym lepiej, jak rzucisz do
@Hopsa: wystarczy seks taki jaki on chce i nic innego w tobie nie jest ważne. Jakby seks zniknal, nic by nie mialo znaczenia, a seks rekompensuje wszelkie wady, więc nic się nie musisz przejmować.
@Hopsa

Wszystko robisz dobrze, jeżeli piszesz szczerze, nie masz żadnych powodów, żeby źle o sobie myśleć.

Mi jedyne co przychodzi do głowy to możesz zrobić fajną kolację od czasu do czasu xd i poprostu trzymaj się przy nim, a nie wpisuj się w te "nowoczesne" pranie babskiego łba pod nazwą razem ale osobno, budowanie przestrzeni dla siebie bla bla - faceci tym rzygają.

Ja bym wprost o takie rzeczy nie pytał bo
Kurczę no, chyba jednak jesteśmy ludźmi a nie zwierzętami


@Hopsa: u facetów jednak seks jest najważniejszy. W wielu ankietach wybierali opcję, że lepsza kiepska dziewczyna z dobrym seksem niż idealna bez seksu
Więc nic się nie bój, dla niego nie masz wad
@Hopsa nie sądzę że to co piszesz jest prawdą, tak czy inaczej ja np lubię "guembokie" rozmowy na różne tematy np jakie kto ma podejście do różnych rzeczy i dlaczego, co ceni w innych ludziach itd, nie wiem jak to inaczej określić, ale nie mam z kim zbytnio o tym pogadać, więc jeśli on też lubi to możesz po prostu pogadać z nim o tym,

pokazać że ci na nim zależy, poprzebywać
@Hopsa nie staraj się też za bardzo, bo przecież nie będziesz robić tego wiecznie. W końcu przestaniesz i czar pryśnie, ale jak to? damskie pierdy nie pachną fiołkami? Postaraj się też mieć jakieś zainteresowanie, oglądanie TV/netflixa to nie zainteresowanie. Moja żona kiedyś skakała ze spadochronem, jak jest pogoda to jeździmy na rowerach, teraz ma supa i faktycznie złapała bakcyla z tym. Ale pogoda się skończyła i takie coś domowego to już słabo.
Lvl 35 here. Do tej pory bywałem w bardzo różnych związkach. Od roku jestem z dziewczyną, ktora ma wszystkie cechy, których tak bardzo brakowało mi u poprzednich:
- poczucie humoru i duży dystans do siebie,
- ani jednego focha przez ten rok,
- próbuje się mierzyć ze swoimi problemami, zamiast obwiniać mnie/cały świat o niesprawiedliwość,
- ma swoje zainteresowania i totalnie rozumie moje, - inicjuje sex,
- potrafi mnie pochwalić jak zrobię