Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: Brak odpowiedzi, to też odpowiedź


@doghunt: A brak pytania też rodzi pytanie. Pytajcie się ludzie. Zawsze i wszędzie. Lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. Niewiedza rodzi pytania, a te przynoszą odpowiedzi. Tylko prawda jest ciekawa.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Stan jest taki, że w naszej kulturze na atrakcyjność matrymonialną mężczyzny duży wpływ ma jego zaradność i zasobność. Z jakiegoś jednak powodu ludzie nie lubią się chwalić wszystkim ile mają na koncie i ile zarabiają. Jak myślisz, czemu?
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: będzie się z tobą kłócić że liczba partnerów seksualnych nie ma znaczenia, dopuki się z nią nie zgdzisz. Wtedy nazwie cię incelem żeby pokazać że jednak liczba partnerów ma znaczenie xD
  • Odpowiedz
Stan jest taki, że w naszej kulturze na atrakcyjność matrymonialną mężczyzny duży wpływ ma jego zaradność i zasobność. Z jakiegoś jednak powodu ludzie nie lubią się chwalić wszystkim ile mają na koncie i ile zarabiają. Jak myślisz, czemu?

@swiadomy_anakolut: Różnica w tym, że mężczyźni nie lubią się chwalić stanem konta, żeby nie wabić do siebie kobiet, które lecą tylko na kasę, natomiast kobiety ukrywają swój przebieg, żeby oszukiwać i wabić do
  • Odpowiedz
Różnica w tym, że mężczyźni nie lubią się chwalić stanem konta, żeby nie wabić do siebie kobiet, które lecą tylko na kasę, natomiast kobiety ukrywają swój przebieg, żeby oszukiwać i wabić do siebie mężczyzn, którzy znając prawdę nie tknęliby je nawet kijem


@ibilon: To jest to samo. Zatajanie ważnych cech, które mają duże znaczenie dla drugiej strony, a od razu można byłoby takiego potencjalnego partnera odsiać.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: dlatego tyle kobiet toleruje chodzenie na sexworkerki i nigdy nie ma problemu z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) w koncu licznik nie ma znaczenia, co z kim kto i jak, tabula rasa i do przodu
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Do bram św Piotra przychodzą 3 kobiety
Pierwszej pyta ile miałaś partnerów ta odpowiada 4 przez całe życie na to św Piotr do aniołów zaprowadził ja do srebrnego apartamentu
Pyta drugiej ta odpowiada mialem tylko jednego partnera św Piotr do aniołów zaprowadzie ja do złotego apartamentu
Pyta trzeciej ta odpowiada mialem dużo partnerów na oko ze 300 Św Piotr do aniołów te zaprowadzie do mojego pokoju
  • Odpowiedz
@1-1-1-1 W sumie mi to rybka ile ją peklowało wcześniej, ale współczuję sytuacji tym dla których ma to znaczenie. Obecnie dostać prawdziwą liczbę jest nierealne, a przez to zaufanie do kobiet spada drastycznie.
  • Odpowiedz