Wpis z mikrobloga

@Cadfael: Oczywiście że może. Ale raczej małe prawdopodobieństwo jeżeli sama o tym zaczyna.
No i jeżeli kłamie od tak, o takich rzeczach, to prędzej czy później wyjdzie że jest raczej osobą której warto nie ufać.
  • Odpowiedz
Ale raczej małe prawdopodobieństwo jeżeli sama o tym zaczyna.


@SkyrFan2000: no to jak zamierzasz się dowiedzieć, czy jest? xD

No i jeżeli kłamie od tak, o takich rzeczach, to prędzej czy później wyjdzie że jest raczej osobą której warto nie ufać.


po pierwsze nie dowiesz się, czy kłamała, powygłupiać się, że "ojej, a co to dziwny wąż" to każda może a brak juchy to żadna wskazówka. po drugie to już będzie
  • Odpowiedz
@Cadfael: Jakaś negatywnie nacechowana jesteś. Ja Ci mówię jakie mam doświadczenia że kobiety same ogłaszają że nie są, i mówię tu o koleżankach bardziej niżeli o randkowaniu, bo nigdy nie bawiłem się w takowe. Więc nigdy też nie miałem potrzeby pytać.
Pozatym jestem spierdoksem z ADHD, i się w żadne ruchanie nie bawię nawet.

No i tak, co prawda nie koniecznie przed ślubem, ale nie chciałbym uprawiać seksu z dziewczyną której
  • Odpowiedz
i mówię tu o koleżankach


@SkyrFan2000: bo traktują cię jak koleżankę

No i czemu taki problem macie ze swoim "przebiegiem"? Skoro to nic nie znaczy?


kto i gdzie ma problem ze swoim przebiegiem? jeśli laska z różnych względów, chociażby finansowych albo po prostu pragmatycznych będzie chciała wejść w łaski jakiegoś zakompleksionego faceta co to tylko dziewica, to dostosuje się do narracji, żeby zrobić odpowiednie wrażenie. tu nie ma nic o tym,
  • Odpowiedz