Wpis z mikrobloga

@ejadaz689 Wiem, że to śmieszkowy wpis, ale nie mam co robić więc się odniosę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie śledzę tego tagu często, ale czasem wejdę I poczytam ból dupy niektórych. On nigdy nie doradzał, żeby kupować na górce. Poza tym, jego taktyką jest kupowanie btc na jakimkolwiek kursie, bo i tak wzrośnie prędzej czy później. On nie sprzedaje, tylko dokupuje, trzyma tam wszystkie oszczędności, bitcoin to dla
@ejadaz689: ja też często zgłaszam się do niego z pytaniami - ale to nie znaczy, że jego odpowiedzi są dla mnie wyznacznikiem :) pawlo zawsze pisze, żeby nie sugerować się jego radami - każdy tu pisze pod tagiem co aktualnie robi ale to nie znaczy że musimy to kopiować :) think yourself :)
Ps. IMO już na btc się nie zarobi wielkich pieniędzy, chyba że ktoś włozy kilkadziesiąt tysięcy. Kto miał zarobić ten zarobił, przykładem jest pawlo i wiele innych osób. Chyba, że poczekamy jeszcze 2 lata
@MalcolmInTheMiddle: to nie tlumaczy jego ego wielkosci jowisza w temacie bitcoina, a jeszcze bardziej smiesza mnie gimbo adwokaci ktorzy mowia ze pawlo to moglby kupic wykop za swoje btc xD zarobic mozna rownie dobrze na akcjach z tym ze btc to tylko i wylacznie spekulacja nieproporcjonalna do realnej wartosci jaka reprezentuje, dlatego rownie dobrze moze spasc do 1 dolara. W koncu dochodzimy do konkluzji, ze to tylko loteria, ale widze ze