Wpis z mikrobloga

@toomeek: mam ten zasilacz od 6 lat i chodził pod HD6870 potem GTX 650TI a teraz pod GTX 1070 i nigdy mnie nie zawiódł, zero problemów. Ramy by mogły być 1x 8gb w przyszłości możesz dorzucić kolejne 8gb i mieć 2x8gb (16GB) i mieć ładny dual channel
@toomeek: 1) Weź zasilacz z jakimś modularnym lub półmodularnym okablowaniem. I jakiś godny człowieka, na przykład SeaSonic, be Quiet!, Corsair... No i jak masz zamiar w przyszłości robić upgrade to może pomyśl nad jakimś mocniejszym zasilaczem? 450W to nie jest jakoś super dużo.
2) RAM 8gb w jednej kości, jak Ryzen to bierz w miarę z wysoką częstotliwością. 3000MHz będzie jak znalazł, powinno już pójść na B350 (choć Twoja niby nie
@toomeek: Wysyłasz im koszyk i Ci sprzęt znajdą, stronę mają ciągle w budowie, stąd "pusto", ja tam zamawiałem, na razie mnie nie wyruchali. Sklep ma mniej więcej siedem miesięcy, zresztą możesz ich po NIP sprawdzić. Teraz jest ok w miarę. Pasta termoprzewodząca, musisz mieć pastę na CPU.
@toomeek: Nie, chyba, że załączają do stockowego chłodzenia. W sumie nie wiem, bo ja brałem inną pastę. Teraz popatrzyłem, ta płyta też nie obsługuje 3000MHz, ale 3200MHz już tak, dziwne. Może na Morelach coś rąbnęli.