Wpis z mikrobloga

Lubię Kopyra, ale uważam, że te strimy po pijanemu są żałosne xD on ma chyba dzieci? ja bym nigdy nie puszczał strimów jak chodze sobie #!$%@? i imprezuję, #!$%@? jakieś głupoty do kamery w sytuacji kiedy mam dzieci, rodzinę.. na wszystko jest czas.... moim zdaniem to trochę podważa jego wizerunek poważnego znawcy browarnictwa.. bo co za różnica czy sie #!$%@? Tatrą, czy wyrafinowanym zdobywcą 18 medali - 'APA IPA śliwka wędzona przeniczne' z browaru Koczkodan? Trochę #!$%@? patologią xD sam lubie sie #!$%@?ć, posiedziec w dobrym gronie i osuszyc buteleczkę, ale dorosły chłop i wrzuca to do sieci, robi jakies drunk strimy jak Magical.. śmieszne trochę a z drugiej strony chyba alkoholizm postepuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kopyra #alkohol #alkoholizm #piwo #niepopularnaopinia #oswiadczenie
Obserwatorzramienia_ONZ - Lubię Kopyra, ale uważam, że te strimy po pijanemu są żałos...
  • 15
@Obserwator_z_ramienia_ONZ też lubię oglądać Kopyra, dzięki niemu zainteresowałem się kraftem. Nie podobają mi się jego streamy czy filmiki jak jest napruty. Głownie z tego powodu, że Kopyr stara się pokazać, że z piwka można wyciągnąć dużo więcej niż tylko najebkę, że można napić się kulturalnie delektując się smakiem i aromatem. Po prostu wyższą kulturę picia. Potem oglądasz go z żenadą nabitego jak pieprzy trzy po trzy. Żeby nie było - nie mam
Głownie z tego powodu, że Kopyr stara się pokazać, że z piwka można wyciągnąć dużo więcej niż tylko najebkę, że można napić się kulturalnie delektując się smakiem i aromatem. Po prostu wyższą kulturę picia. Potem oglądasz go z żenadą nabitego jak pieprzy trzy po trzy. Żeby


@wodzu85: o no to właśnie mnie boli najbardziej, to chciałem właśnie przekazać ( ͡° ʖ̯ ͡°)